Mandaryna i Ania Świątczak komentują plotki o ich kłótniach. Jak wspominają moment poznania?

Mandaryna i Ania Świątczak o początkach znajomości. Czy były skonfliktowane?
Mandaryna i Ania Świątczak o początkach znajomości. Czy były skonfliktowane?
Źródło: Instagram @marta.mandaryna
Mandaryna i Ania Świątczak zaskoczyły fanów wspólnym muzycznym projektem. Obie wokalistki zaprezentowały singiel pt. "Od nowa", w którym pokazały, jak dziś wygląda ich relacja. Kalina Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl zapytała gwiazdy o początek ich znajomości. Czy to prawda, że były skonfliktowane? Mandaryna wspomina o tajemniczym zdjęciu, które mogłoby podgrzać plotki o ich kłótniach.

Mandaryna była drugą żoną Michała Wiśniewskiego, a po ich rozstaniu, z liderem Ich Troje związała się Ania Świątczak. Media plotkarskie huczały od plotek na temat ich skomplikowanej relacji. Czas pokazał, że jednak znalazły wspólny język i potrafiły stworzyć nie tylko duet na scenie, ale i w życiu. Jak dziś komentują sugestie, że tak naprawdę nigdy się nie lubiły?

Mandaryna i Ania Świątczak komentują plotki o ich konflikcie

Mandaryna i Ania Świątczak chętnie spotkały się na wspólnym wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl. Nie tylko promowały swój muzyczny projekt, ale i wspominały początek swojej znajomości. Podzieliły się zabawnymi anegdotami ze swojego życia.

- Poznałyśmy się dawno temu. Przecież Aniu, jak ty zaczęłaś śpiewać w Ich Troje, to już kawał czasu. I ja w ogóle sobie nie przypominam, żebyśmy darły ze sobą przysłowiowe koty czy robiły sobie na złość - powiedziała Mandaryna.

Ania Świątczak od razu dodała:

- Występowałam w Ich Troje, jak ty Marta byłaś choreografem w zespole. Pamiętam, jak uczyłaś mnie, takiego kołka drewnianego, jak się ruszać. Bo przecież w Ich Troje to jest show. Tak się zaczęło.

Obie byłe żony Michała Wiśniewskiego stwierdziły, że konflikt między nimi był sztucznie podsycany przez media plotkarskie. W rzeczywistości relacja między nimi miała wyglądać inaczej. Wyjaśniła to Ania Świątczak.

- Faktycznie dla mediów mogło to tak wyglądać. Teraz jeszcze inaczej takie rzeczy są postrzegane, ale te 15 lat temu, gdzie media plotkarskie budziły się do życia, z każdego spojrzenia robiły sensację. Więc mam wrażenie, że te media stwierdziły, że stoimy po dwóch stronach barykady.

Mandaryna wyjawiła, że trzyma w domu zdjęcie, które nie powinno nigdy ujrzeć światła dziennego. Podobno na fotografii są obie piosenkarki, które patrzą na siebie tak, jakby naprawdę się nie lubiły.

- Myślę, że w latach emerytalnych możemy je sprzedać na okładkę i zdobędziemy za nie jakieś duże pieniądze - śmieje sie Ania Świątczak.

Mandaryna i Ania Świątczak komentują plotki o ich konflikcie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Mandaryna i Ania Świątczak mają dystans do określenia "byłe żony Michała Wiśniewskiego"

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Mandaryna oddziela przeszłość grubą kreską i skupia się na relacji, która jest teraz i tu. Powiedziała, co łączy ją z Anią Świątczak.

- Mamy dobry przelot, świetnie się bawimy. Mamy podobne poczucie humoru, które jest odrobinę inne niż to pospolite, bo nawet nasze dzieci mówią, że same się śmiejemy ze swoich żartów [...] Nie chcę nam za bardzo kadzić, ale w sumie zrobię to. Obie potrafimy mieć dystans do siebie samych i do siebie nawzajem. Jak pojechaliśmy kręcić klip do Poznania, to spontanicznie wpadłyśmy na karaoke i zapowiedziałyśmy siebie, że jesteśmy "te żony, tego jednego naszego wspólnego męża".

Ania Świątczak dodała tylko, że bardzo cieszy się z takiej relacji z Mandaryną. Ceni to, że narodziła się spontanicznie.

- Nie przypominam sobie chwili, żebyśmy usiadły z Martą i zadecydowały, że no dobrze, teraz będziemy się kolegować. Relacje z ludźmi to jest dla mnie jedyna wartość, w którą warto inwestować. Czerpać z niej i dawać.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @marta.mandaryna

podziel się:

Pozostałe wiadomości