Freddy Quinn żeni się w wieku 91 lat. Jego partnerka jest młodsza o 30 lat

Freddy Quinn
Freddy Quinn żeni się w wieku 91 lat.
Źródło: Getty Images
Świat zelektryzowała wiadomość dotycząca planów, jakie ma Freddy Quinn. Austriacki wokalista zdecydował się na wzięcie ślubu ze swoją wieloletnią partnerką. Artysta 27 września skończy 92 lata.

Freddy Quinn jest austriackim piosenkarzem, aktorem i reżyserem. Szczyt popularności gwiazdora można określić na lata 60. XX wieku, jednak i długo potem w radiu czy telewizji można było usłyszeć jego przeboje. W Polsce możemy go kojarzyć, jako reprezentanta Niemiec w pierwszym Konkursie Eurowizji.

Resztę artykułów preczytasz pod materiałem wideo.

Dorota Gardias wydaje pierwszą piosenkę. "Nabrałam odwagi"
Dorota Gardias w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o swoich muzycznych marzeniach.

Freddy Quinn się żeni

Rosi, obecna partnerka Freddyego Quinna udzieliła niedawno wywiadu niemieckiej gazecie "Bild". Podczas rozmowy kobieta zdradziła swoje najbliższe życiowe plany. Jak mówi partnerka 91-letni muzyka, wkrótce ma zamiar wziąć ślub z mężczyzną, który jest jej bliski od wielu lat. Partnerka gwiazdora nie ukrywa entuzjazmu w związku z podjętą decyzją o małżeństwie.

"Rozmawialiśmy o tym od wielu lat i kilka tygodni temu nagle powiedział: "Zróbmy to teraz! Pobierzmy się!" i potem wszystko potoczyło się bardzo szybko. Mamy sporo papierkowej roboty do zrobienia" - powiedziała młodsza o 30 lat partnerka muzyka.

Przy okazji wywiadu kobieta wyjawiła, czy oświadczyny były romantyczne.

"Nie, to nie byłoby w stylu Freddy'ego" - skwitowała.

Warto dodać, że to oficjalnie pierwszy ślub artysty. Chociaż poślubił on kiedyś swoją partnerkę Lilli Blessmann, to wspomniana ceremonia odbyła się w Las Vegas, a ich małżeństwo nigdy nie zostało oficjalnie zarejestrowane. Kobieta zmarła w 2008 roku.

92-letni Rupert Murdoch zerwał zaręczyny z 66-letnią partnerką

Amerykański biznesmen i potentat w branży filmowej 92-letni Rupert Murdoch zerwał zaręczyny z 66-letnią partnerką. Jeszcze do niedawna wydawało się, że mężczyzna odnalazł kobietę, na którą czekał całe swoje życie. Byli zakochani, poznali się we wrześniu 2022 roku i od tamtego czasu wydawali się być nierozłączni.

Kilka miesięcy temu Rupert Murdoch w rozmowie z "The New York Post" potwierdził zaręczyny. W trakcie udzielonego wywiadu wydawał się być pełen entuzjazmu i szczęścia.

"Byłem bardzo zestresowany. Bałem się, że się zakocham, ale wiem, że to już ostatni raz. Mam nadzieję, że to ta jedyna. Jestem bardzo szczęśliwy" - mówił miliarder.

Niestety amerykańskie media właśnie ogłosiły, że doszło do zerwania zaręczyn, a winę za ten stan rzeczy ma ponosić zbytnia nadgorliwość w kwestii wiary, jaką ma cechować się niedoszła żona miliardera. Rzecznik Ruperta Murdocha, póki co nie skomentował wspomnianych informacji.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości