Pary z dużą różnicą wieku. Maciej Orłoś, Andrzej Sołtysik, Krzysztof Skiba... - oni mają dużo młodsze partnerki

Autor:
Kamila
Jamrożek
Pary z dużą różnicą wieku

Historie miłosne par z dużą różnicą wieku są tematem, który fascynuje wiele osób. Choć dla niektórych takie związki mogą być kontrowersyjne, dla innych wiek to tylko liczba. Wiele sławnych par zdecydowało się na związek, mimo że dzieliło ich kilka, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat. Oto historie gwiazd, które burzą stereotypy i pokazują, że w miłości nie ma granic. 

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk czy Andrzej Sołtysik i Patrycja Czop to tylko niektóre pary z dużą różnicą wieku. Jednak nie tylko oni — coraz więcej osób wchodząc w związek, nie patrzy na daty urodzenia. Czy miłość naprawdę nie zna granic wiekowych?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

100-lecie Warner Bros. Andrzej Sołtysik kocha "Looney Tunes". Syn poszedł w jego ślady?
100-lecie Warner Bros. Andrzej Sołtysik kocha "Looney Tunes". Syn poszedł w jego ślady? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Pary z dużą różnicą wieku – Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk

Małgorzata Weremczuk i Karol Strasburger to para, której różnica wieku wynosi aż 37 lat. Ich miłość narodziła się w dość nietypowych okolicznościach — poznali się w restauracji, w której dziewczyna pracowała. Tam właśnie Karol z żoną Ireną bywali na posiłkach, a Małgorzata nawiązała z nimi przyjacielskie relacje, o czym wspominała w wywiadzie z "Vivą!". Kto by pomyślał, że ta przyjaźń przerodzi się w coś więcej? Po śmierci swojej żony Karol Strasburger nie miał nadziei, że znajdzie kogoś, z kim zechce spędzić resztę swojego życia. Jednak los sprawił, że połączyły się ich drogi. Dziś tworzą szczęśliwą rodzinę i wychowują wspólnie córeczkę. Czy to nie piękne, jak czasem życie zaskakuje nas swoimi nieprzewidywalnymi scenariuszami?

Pary z dużą różnicą wieku – Andrzej Sołtysik i Patrycja Czop

Andrzej Sołtysik i Patrycja Czop pomimo 24-letniej różnicy wieku dzielnie stawiają czoła wyzwaniom życia, wychowując syna razem. Dziennikarz wyznał w jednym z wywiadów, że jego uczucie do Patrycji było tak intensywne, że już podczas pierwszego spotkania zakochał się w niej bez pamięci. Choć brzmi to jak scenariusz romantycznej komedii to ich historia miłosna naprawdę zaczęła się w krakowskim kinie. Tam światła, dźwięki i magia kina stały się tłem tej niepowtarzalnej miłości od pierwszego wejrzenia.

Pary z dużą różnicą wieku – Andrzej Sołtysik i Patrycja Czop Źródło: MWMEDIA

Pary z dużą różnicą wieku – Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś to para, którą dzieli 22 lata. Po długim okresie spekulacji i plotek, w końcu potwierdzili, że są ze sobą i nie ukrywają już swojego wzajemnego uczucia. Jak sami przyznają, wiek nie jest dla nich problemem, a co najważniejsze — ich miłość jest silniejsza od wszystkich pozostałych przeciwności. W rozmowie z "Dzień dobry TVN", Maciej Orłoś wyznał, że nie przejmuje się sporą różnicą wieku, ponieważ wszystko "siedzi w jego głowie" - tym samym pokazując, że dla prawdziwej miłości nie ma granic ani przeszkód. Teraz wszystkie oczy są skierowane na tę parę, a ich związek staje się coraz bardziej inspirujący dla innych, którzy szukają miłości i szczęścia, bez względu na wiek i inne okoliczności życiowe.

Pary z dużą różnicą wieku – Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś Źródło: MWMEDIA

Poznaj więcej historii miłosnych znanych par polskiego show-biznesu.

Pary z dużą różnicą wieku – Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska

Krzysztof Skiba, wokalista kultowego zespołu Big Cyc, bez oporów chwali się swoim uczuciem do o 26 lat młodszej partnerki, Karoliny Kempinskiej. Jak sam przyznaje, to właśnie ona stanowi jego największą inspirację i jest muzą, a ich związek kwitnie. Ostatnio pojawiły się nawet doniesienia, że para planuje kolejny krok — ślub! Czyżby wkrótce mieli zacząć nowy rozdział w swoim związku, tym razem formalizując swoją miłość na dobrej drodze do szczęśliwego życia razem? Jedno jest pewne — Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska to para, która zdecydowanie potrafi rozgrzać serca fanów.

Pary z dużą różnicą wieku – Marek Kondrat i Antonina Turnau

Antonina Turnau, córka słynnego muzyka Grzegorza Turnaua, jest związana z wieloletnim przyjacielem ojca aktorem Markiem Kondratem. Dzieli ich aż 38 lat. Mimo że Antonina jest dość skryta w kwestii swojego związku, zrobiła wyjątek i pochwaliła się kilkoma szczegółami z ich życia prywatnego. Okazuje się, że para ma swój własny dom w słonecznej Hiszpanii, gdzie wraz z córeczką spędzają czas. Co więcej, Antonina cieszy się, że może towarzyszyć Markowi w jego pasji i podróżować z nim po świecie, uczestnicząc w degustacjach i poznając nowe smaki win. Niełatwo jest utrzymać stabilny i udany związek, tym bardziej gdy różnica wieku jest tak duża, ale ci dwoje udowadniają, że miłość nie zna granic.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości