Gracja Kalibabka z "Top Model" mierzy się z hejtem. Internauci wytykają jej wagę. "Ale przytyła!"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Gracja Kalibabka

Gracja Kalibabka była jedną z uczestniczek 9. edycji "Top Model", a gdy zgłosiła się na casting, miała zaledwie 18 lat. Dziewczyna mogła się wówczas pochwalić niezwykle szczupłą figurą, która z biegiem miesięcy zaczęła nabierać pełniejszych kształtów. To nie spodobało się internautom, którzy śledzą celebrytkę w sieci. W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" Gracja Kalibabka opowiedziała o hejcie, z jakim musi się ostatnio mierzyć.

Gracja Kalibabka zgłosiła się na casting do 9. edycji "Top Model" razem z rodzonym bratem i szybko wywołała sensację. Wszystko dlatego, że ojcem rodzeństwa był popularny oszust matrymonialny o pseudonimie "Tulipan". 18-letnia wówczas dziewczyna zainspirowała jurorów nie tylko swoją prywatną historią, ale także fotogeniczną urodą i bardzo smukłym ciałem. Modelka nie dostała się do finału programu, jednak po jego zakończeniu postanowiła wykorzystać szansę i kontynuować karierę. Z czasem jej szczupła figura zaczęła się zmieniać i nabierać stopniowo pełniejszych kształtów. To nie spodobało się internetowym hejterom.

Gracja Kalibabka zmaga się z internetowymi hejterami

Gracja Kalibabka podkreśliła, że dobrze czuje się w swoim ciele, którego nie traktuje już tylko jako wyznacznik piękna, ale też coś, dzięki czemu żyje. Chociaż celebrytka zmieniła podejście do tego, czym jest obecnie kanon piękna, jej obserwatorzy mają inne zdanie na ten temat. Gracja Kalibabka przyznała w "Dzień Dobry TVN", że dostawała od internautów okropne wiadomości.

"'Twoje cycki raz są obwisłe, a raz sterczą, jak by były plastikowymi balonami. Zrobiłaś je'; 'I gdzie ta chuda modeleczka, szans już brak', 'Ale przytyła!' Nie rozumiem, jak to w ogóle się dzieje. Najbardziej zastanawia mnie, dlaczego kobieta kobiecie takie komentarze pisze" - mówiła, zaznaczając, że 90 procent wszystkich takich wpisów, zostawiały na jej instagramowym profilu właśnie panie.

Była uczestniczka "Top Model" podkreśliła, że nie odpowiada na takie zaczepki.

"Nie chcę sobie zaśmiecać głowy zakompleksionymi ludźmi, nieszczęśliwymi, bo czy cię ten komentarz ruszy, czy nie, to i tak zostaje w twojej głowie" - powiedziała

Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży
Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży

Gracja Kalibabka długo walczyła o zaakceptowanie swojego wyglądu

Gracja Kalibabka przyznała, że chociaż dzisiaj kocha swoje ciało, nie zawsze tak było. Celebrytka w przeszłości zmagała się między innymi z zaburzeniami odżywiania.

"W wieku 16 lat, 15 w sumie się zaczęło, miałam zaburzenia odżywiania. Chorowałam, ogólnie to trzy lata. Było mi bardzo ciężko się z tego wydostać. Myślę, że taką jedną rzeczą, dzięki której udało mi się, to jest sport, który mnie ukształtował" - dodała.

Obecnie modelka nie ma najłatwiejszego okresu w życiu. Walczy jednak o to, by się nie poddawać.

"Zmagam się z zaburzeniami somatycznymi, atakami paniki, depresją już półtora roku. Daję sobie czas, swojemu ciału, umysłowi, żeby odpoczął i się zregenerował. Wrócił na właściwe tory" - zakończyła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości