Mateusz Mil z "HP" pokazał dziewczynę. To ona sprawiła, że otworzył się na miłość?

Mateusz Mil
Mateusz Mil z "HP" pokazał dziewczynę. Internauci: "Olśniewająca!"
Źródło: Player.pl
Mateusz Mil z 4. edycji "Hotelu Paradise" od kilku miesięcy publikował zdawkowe informacje, które sugerowały, że jego serce jest zajęte. Niedawno zdecydował się na szczerość i pokazał zdjęcie potwierdzające tę nowinę. Fotografia przedstawia go w objęciach ciemnowłosej piękności.

Mateusz Mil to jeden z najbardziej znanych uczestników "Hotelu Paradise". Swoich sił próbował także w "Top Model", gdzie szybko stał się ulubieńcem jurorów, a jego ciało było określane mianem idealnego. W wielu wywiadach i rozmowach podkreślał, że nigdy nie narzekał na powodzenie u kobiet, jednak długo nie mógł nawiązać poważnej relacji. Piękna Paulina sprawiła, że otworzył się na miłość? 

Mateusz Mil z "HP" pokazał zdjęcie z dziewczyną 

Mateusz Mil jest modelem, trenerem i internetowym celebrytą. W "Hotelu Paradise" przyznał, że jedną z najważniejszych życiowych wartości jest dla niego rodzina. Zadeklarował, że na znajomości otwiera się dopiero po dłuższym poznaniu, a droga do jego serca jest wyjątkowo kręta. Kobieta musi mieć bowiem "to coś". Od kilku miesięcy w mediach społecznościowych internauci mogli znaleźć zdawkowe informacje i zdjęcia dotyczące spaceru, obiadu czy randki z kobietą. To jednak ostatnio opublikowane zdjęcie modela rozwiewa wszelkie wątpliwości. 

Mateusz Mil udostępnił za pośrednictwem Insta Stories zdjęcie z ciemnowłosą Pauliną. Uczestnik "Hotelu Paradise" oznaczył ukochaną i dodał wymowną emotikonę składającą się z dwóch serc. 

"Mam nadzieję, że Mateusz znajdzie tę jedyną" - napisała jedna z fanek programu "Hotel Paradise". 

Mateusz Mil
Mateusz Mil z "HP" pokazał dziewczynę
Mateusz Mil
Źródło: instagram

Mateusz Mil - praca, modeling i miłość

Mateusz Mil, choć szybko został okrzyknięty jednym z najprzystojniejszych uczestników "Hotelu Paradise", stroni od pokazywania prywatności w mediach społecznościowych. Na próżno szukać na Instagramie szczegółowych informacji dotyczących tego, jak spędza dzień, czy nad czym pracuje. Tym bardziej, zdjęcie z ukochaną zaskoczyło i uszczęśliwiło wielu fanów programu. 

Szczęście Mateusza Mila cieszy fanów, tym bardziej że mężczyzna często zaznaczał, iż nie potrafi się zakochać. Przyznał, że bywał zauroczony, jednak kończył relacje, nim te zaczęły na dobre rozkwitać. 

"To może być to. Bardzo do siebie pasują" - czytamy w komentarzach na grupie fanów "Hotelu Paradise".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości