Grzegorz z "HP" pokazał prywatne zdjęcia z Angeliką. "Tym razem się nie poddam"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
grzegorzhotelparadise6

Grzegorz Kasprzyk z 6. edycji "Hotelu Paradise" opublikował na InstaStories romantyczne zdjęcia z Angeliką. Ich relacja nie mogła udać się w programie, bo dziewczyna była wierna Davidowi. Jednak Grzegorz dał jej odczuć, że jest nią zainteresowany. Uczestnik show przypomniał fanom "HP" pewną znaczącą rozmowę z Angeliką. 

Grzegorz "Prezydent" Kasprzyk od początku wiedział, że musi "działać" w programie. Pewny siebie uczestnik próbował nawiązać kontakt z prawie wszystkimi dziewczynami. Na początku badał grunt i nie bał się ryzykować. Stąd zagadywał nawet do Angeliki, a przecież wszyscy wiedzieli o tym, że nie wymieni Davida na nowego uczestnika. Jednak to, co działo się w Panamie, nie przeniosło się na życie prywatne. Angelika i David nie zostali parą.

"Hotel Paradise". Angelika Nowicka o "działaniu" w słynnej szafie i reakcji rodziny na show
"Hotel Paradise". Angelika Nowicka o "działaniu" w słynnej szafie i reakcji rodziny na show Angelika Nowicka i David Andronic stworzyli jedną z trzech finałowych par 6. edycji "Hotelu Paradise". Uczestnicy od pierwszych chwil w panamskim raju przypadli sobie do gustu i uznawani byli za jedną z najsilniejszych par w programie. Jednak internauci zapamiętają ich również z "działania" w słynnej szafie i wspólnych kąpieli. Angelika w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiada o tym, do czego doszło w ukryciu. Jak zareagowali jej bliscy? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Grzegorz Kasprzyk i Angelika Nowicka. Co łączy ich prywatnie?

Po zakończeniu programu okazało się, jakie pary mają ze sobą kontakt, jakie przyjaźnie się narodziły, a kto stracił relację. Fani "HP" dowiedzieli się o plotkach na temat Angeliki i Mikołaja. Niektórzy z nich myśleli, że zostali parą. Dziewczyna wyjaśniła nam, jaka jest prawda.

Teraz Grzegorz dolał oliwy do ognia, ponieważ opublikował prywatne zdjęcia z Angeliką. Widać, że ma z nią dobry kontakt i często się spotykają. Nasz programowy Prezydent pokazał fanom na Instagramie urocze kadry z dziewczyną i dodał do nich romantyczne piosenki: "All you need is love" Beatelsów oraz "Perfect" Eda Sheerana.

"Tej pani można wybaczyć, że była niegrzeczna" - napisał pod jednym ze zdjęć. Zobaczcie je poniżej.

Dodatkowo Grzegorz przypomniał filmik z czasów programu i dodał na zdjęciu słowa, że tym razem nie podda się.

Grzegorz Kasprzyk i Angelika z "HP". Co łączy ich prywatnie?
Grzegorz Kasprzyk i Angelika z "HP". Co łączy ich prywatnie? Grzegorz Kasprzyk i Angelika z "HP". Co łączy ich prywatnie? Źródło: Instagram @grzegorzhotelparadise6

"Hotel Paradise". Grzegorz i Angelika nie mogli stworzyć pary w programie

Grzegorz nie napisał wprost, co łączy go z Angeliką. Czy mają szansę na związek? Mężczyzna przypomniał fanom scenę z "HP". To były jego początki w programie. Między nim a Angeliką doszło w kuchni do kokieteryjnej rozmowy.

"Jak się czujesz z tym, że wszedłeś w trakcie Pandory i został ci tylko jeden dzień przed Rajskim?" - zapytała Angelika.

"A założymy, że ty mi wpadłaś w oko" - odparł Grzesiek.

"Ale mało rozmawialiśmy. Wizualnie tylko ci wpadłam w oko? A jeżeli nie jesteśmy kompatybilni charakterem? Tylko wizualnie byś na to patrzył? A skąd wiesz, że jakbyś wybrał mnie, to ze mną stworzysz parę?" - dziewczyna zasypała go pytaniami.

"Absolutnie nie wiem, ale wiem, że jeżeli bym nie wybrał, to na pewno bym jej nie stworzył" - odbił piłeczkę.

W tym momencie do kuchni przyszedł David, krzyknął swoje słynne: "Angie, baby" i pocałował partnerkę, by pokazać rywalowi, gdzie jest jego miejsce.

Grzegorz Kasprzyk opublikował romantyczną relację z Angeliką Źródło: Instagram @grzegorzhotelparadise6

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: cozatydzien.tvn.pl

Pozostałe wiadomości