Joanna Opozda spotka się z ojcem w sądzie. Rodzinny konflikt narastał od dawna

Joanna Opozda
Joanna Opozda
Źródło: MWMEDIA
Najbliższy rok w życiu Joanny Opozdy nie zapowiada się nudno. Znana aktorka jest uwikłana w konflikt z ojcem, który po wielu słownych potyczkach z nią i jej najbliższymi zdecydował się na złożenie pozwu sądowego. Mężczyzna chce pozbawić córkę darowizny.

Joanna Opozda to aktorka związana zarówno z kinem jak i teatrem. Ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWST w Krakowie. Jest aktywna na swoich profilach w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami chwilami z dnia codziennego. W ostatnim czasie dużo mówiło się o jej życiu prywatnym, w szczególności o rozstaniu z Antonim Królikowskim, który jest ojcem jej synka Vincenta.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Opozda o przyszłości syna. Czy chciałaby, by poszedł jej śladami? "Wolałabym, żeby obrał inną ścieżkę"
Joanna Opozda w rozmowie z Dagmarą Olszewską przyznaje, że nie chciałaby, aby jej syn poszedł jej śladami. Aktorka podkreśla jednocześnie, że Vincent jest oddzielnym bytem, toteż nie zamierza w przyszłości ingerować w jego wybory.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Opozda spotka się z ojcem na sali sądowej

Joanna Opozda wkrótce zasiądzie naprzeciwko swojego ojca w sądzie. Konflikt między krewnymi narastał od dawna, jednak czarę goryczy przelało użycie przez Dariusza Opozdy broni palnej. Od tego incydentu gwiazda nie ma kontaktu z mężczyzną Zdaje się jednak, że przyjdzie jej się jeszcze zobaczyć z krewkim krewnym i to całkiem niedługo.

Serwis ShowNews skontaktował się z przedstawicielami sądu w Busku-Zdroju. Okazało się, że Dariusz Opozda złożył pozew o odwołanie darowizny, żądając zwrotu podarowanego córce mieszkania na warszawskiej Woli. Jak twierdzi ojciec aktorki, po tym, jak uległ wypadkowi, znalazł się w potrzebie. Z tego powodu chce odzyskać podarowany wcześniej córce apartament.

Co ciekawe, media podają, że i Joanna Opozda wytoczyła ojcu sprawę sądową. Aktorka twierdzi, że jej ojciec poprzez swoje działania negatywnie wpłynął na jej poczynania zawodowe.

Jakby tego było mało serwis ShowNews podaje, że sprawa rozwodowa rodziców Joanny Opozdy ma rozpocząć się już w lutym. Gwiazda pewnie będzie chciała wspierać na sali sądowej swoją rodzicielkę. Warto dodać, że przed aktorką jeszcze trudna rozprawa rozwodowa z Antonim Królikowskim. Wszystko wskazuje na to, że aktorkę czeka trudny, pełen sądowych batalii rok.

Głośne rozstanie Joanny Opozdy z Antonim Królikowskim

Joanna Opozda i Antoni Królikowski zakończyli swoje małżeństwo niedługo po ceremonii zaślubin. Według doniesień medialnych to aktor miał być odpowiedzialny za tę sytuację, opuszczając swoją ciężarną partnerkę na rzecz nowej kobiety, Izabeli. Dodatkowo wyszło na jaw, że nowa partnerka aktora była sąsiadką jego żony.

Joanna Opozda przyznała, że żałuje, iż poślubiła aktora. Z kolei Antoni Królikowski wyraził chęć do porozumienia z aktorką dla dobra ich wspólnego dziecka. Proces rozwodowy byłego celebrytów jest w toku, ale według ostatnich doniesień, ich stan cywilny nie zmieni się szybko, ponieważ procedury sądowe mogą potrwać aż do końca 2024 roku.

Media informują, że Joanna Opozda chciałaby zakończyć etap małżeństwa z Antonim Królikowskim jak najszybciej.

edakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości