Meghan Markle zadała szyku podczas jubileuszu królowej. Postawiła na biel

Meghan Markle zachwyciła stylizacją
Meghan Markle zachwyciła stylizacją
Źródło: WireImage
Trwa platynowy jubileusz królowej Elżbiety II. Z tej okazji do Wielkiej Brytanii specjalnie przyjechali książę Harry wraz z żoną Meghan Markle i dziećmi. Już od pierwszego dnia paparazzi wypatrywali księżny Sussex, jednak dopiero podczas uroczystej mszy dziękczynnej mogli ją zobaczyć.

 2 czerwca w Wielkiej Brytanii rozpoczęły się huczne obchody platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II, która zasiada na tronie już od 70 lat. Przygotowania do uroczystości trwały już od wielu tygodni, a świętowanie potrwa aż do 5 czerwca.

Meghan Markle na platynowym jubileuszu królowej Elżbiety II

Na tę okoliczność do Londynu specjalnie zawitali książę Harry wraz z żoną Meghan Markle i dziećmi. Było to przez wielu bardzo wyczekiwane spotkanie, ponieważ królowa Elżbieta II będzie miała pierwszą okazję do poznania swojej najmłodszej prawnuczki Lilibet.

Jak donoszą zagraniczne media, Harry poprosił rodzinę królewską o specjalną ochronę podczas pobytu jego rodziny w Wielkiej Brytanii, która miała mu zostać przyznana. Już od pierwszego dnia paparazzi chcieli sfotografować Meghan Markle, jednak nie udało się im. Wiadomo natomiast, że żona księcia Harry'ego miała na sobie długą, obcisłą, biało-granatową suknię i kapelusz.

Zobacz wideo:

Marika z "Hotelu Paradise" powiedziała o nowym związku
Marika z "Hotelu Paradise" powiedziała o nowym związku

Żona księcia Harry'ego postawiła na biel

Teraz wszyscy mogli zobaczyć Meghan i Harry'ego bowiem małżonkowie wzięli udział w nabożeństwie dziękczynnym z okazji platynowego jubileuszu panowania królowej Elżbiety, które odbyło się w katedrze świętego Pawła. 

Meghan Markle na tę okazję wybrała białą kreację. W pasie przewiązała ją paskiem, a do stylizacji dobrała jasne szpilki i kapelusz. Miała również białe rękawiczki, oraz diamentowe kolczyki. Meghan Markle postawiła na klasykę.

Meghan Markle i książę Harry
Meghan Markle i książę Harry
Meghan Markle i książę Harry
Źródło: Getty Images Europe

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: WireImage

podziel się:

Pozostałe wiadomości