Kasper i Laura są razem! Powiedzieli nam, co się wydarzyło w ich życiu

Kasper i Laura są razem po "Hotelu Paradise"
Kasper i Laura są razem po "Hotelu Paradise"
Źródło: Instagram @hotelparadise.tvn7
"Hotel Paradise" tak naprawdę ma kilku zwycięzców. Okazuje się, że raj można stworzyć również poza Panamą. Kasper i Laura mogli być parą w programie, ale wybrali innych partnerów. Po powrocie do domów stworzyli prawdziwy związek. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedzieli o tym, kiedy poczuli do siebie coś więcej.

"Hotel Paradise" to miejsce, w którym rodzą się gorące uczucia, przyjaźnie lub zwykłe znajomości. Tak naprawdę każdy uczestnik może wyjść z programu z poczuciem zwycięstwa. Po każdym Rajskim Rozdaniu układ sił w grze mógł się diametralnie zmienić. I tak właśnie bywało. Niektórzy uczestnicy nie byli w stanie zliczyć, z iloma osobami zdążyli się połączyć. Wokół Kaspra krążyły dwie dziewczyny. Pierwszą relację stworzył z Karoliną, z którą przez chwilę łączyła go wyjątkowa więź. Następnie połączył się z Wiktorią, która była nim niesamowicie zauroczona. W drodze do finału towarzyszyła mu już jednak Dominika, z którą po prostu dobrze się dogadywał. Z kolei Laura większość pobytu w "Hotelu Paradise" spędziła u boku Grzesia. Nie możemy jednak zapomnieć o tym, że przez chwilę była w parze z Kasprem.

Kasper i Laura z "Hotelu Paradise" zostali parą po programie. Kiedy między nimi zaiskrzyło?

Widzowie "Hotelu Paradise" z pewnością pamiętają ten moment: Laura miała immunitet. Opuściła więc Grzesia i stanęła za Kasprem na jednym z Rajskich Rozdań, bo miała plan ratowania innej uczestniczki. Chciała pomóc Marice, jej ówczesnej najlepszej koleżance, która mogła połączyć się z Grzesiem i w ten sposób przetrwać kolejną eliminację. To był jedyny moment, gdy Kasper i Laura mieli bliższą relację.

Uczestnicy show w rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl przyznali, że wtedy od razy między nimi zaiskrzyło.

- Ja już otwarcie w programie mówiłem, że wtedy to była moja najlepsza para - powiedział ochoczo Kasper.

Laura myślała, że te słowa byłym tylko kolejnym dowodem na to, że Kasper gra. Nie chciała w nie uwierzyć. Uczestnicy show wyjaśnili, że ich relację przerwała zabawa z kamyczkami. Wtedy Laura wróciła do Grzesia, a Kasper myślał, że dziewczyna też ma słabość do jego blondwłosego kolegi.

- Nie rozmawialiśmy o swoich uczuciach. A jak Kasper wrócił do programu, to hotel huczał o tym, że był tu taki Kasper, że miał tu zaje**stą relację, więc ja też trzymałam się na dystans - wyjaśniła Laura.

Okazało się, że po zakończeniu programu to Kasper przejął inicjatywę i odezwał się do Laury. Będąc jeszcze w Panamie, spędzili romantyczny wieczór na plaży. Pili drinki i długo rozmawiali. Po powrocie do Polski znów między nimi zaiskrzyło. Para nie mieszka jeszcze razem.

- Jesteśmy świeżą parą. Najpierw chodzenie za rękę po Warszawie bez przypału. Musimy to zaliczyć, a potem będziemy myśleć. Na razie spędzamy weekendy u siebie, pomieszkujemy - wyznali zgodnie.

Kasper i Laura z "Hotelu Paradise" są razem po programie. Opowiedzieli o swoim związku
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Laura i Kasper z "HP" o związkach w programie. Szczere odpowiedzi

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Laura dotarła z Grzesiem do samego finału. Jednak ich relacja nie była romantyczna, przynajmniej tak uważała Laura. Uczestnik, z którym była w parze, liczył na to, że może w Polsce dziewczyna spojrzy na niego inaczej i zostaną parą.

- Grześ na to liczył, ale ja mówiłam mu wprost, że nie. Mamy odwrotną sytuację z Kasprem. Tu Grześ się wkręcił, a u niego dziewczyny - wyjaśniła Laura.

O związku Laury i Kaspra nie wie jeszcze cała ekipa z Panamy. Para uważa, że na pewno Grześ oraz Karolina i Wiktoria doskonale zdają sobie sprawę z tego, co się dzieje.

- Grzesiu już to sobie przetrawił w programie, że ja już nic od niego nie chcę. I on już sobie z tym poradził. To nie jest tak, że on jest moją ofiarą. Mam z Grzesiem zajebi**y kontakt. Piszemy ze sobą na co dzień - uspokajała Laura.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło: cozatydzien.pl

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @hotelparadise.tvn7

podziel się:

Pozostałe wiadomości