"Na Wspólnej", odcinek 3745. Aneta za wszelką cenę chce wygrać ze Żbikiem. Posunie się do okrutnego czynu

Aneta z "Na Wspólnej"
Aneta z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W odcinku 3745. widzów "Na Wspólnej" czekają trzymające w napięciu sceny. Aneta zdecyduje się wygrać za wszelką cenę. Prawniczka postanowi szantażować nową partnerkę Boreckiego. Co na to Żbik? Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk
Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

"Na Wspólnej", odcinek 3745. Aneta szantażuje nową partnerkę Boreckiego

W 3745. odcinku "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami dramatycznych wydarzeń, które wstrząsną życiami bohaterów. Aneta w wyniku konfliktu ze Żbikiem postanowi przekroczyć granice prawa i zasad etycznych.

Prawniczka, pragnąc za wszelką cenę odnieść zwycięstwo, zdecyduje się na kontrowersyjne i niezgodne z prawem działania. Spotka się z nową partnerką Boreckiego, Izą, która stanie się jej narzędziem do realizacji perfidnego planu. Aneta, korzystając z informacji uzyskanych od Boreckiej, postanowi wykorzystać ciemną tajemnicę Izy i jej przeszłość związaną z sexworkingiem.

Siwek postawi szantaż. Zagrozi Izabeli, że jeżeli ta nie zdecyduje się zeznawać na korzyść Boreckiej, to ujawni jej sekret, co mogłoby zniszczyć karierę telewizyjną kobiety.

Kiedy Borecki dowie się o nieetycznych i nielegalnych działaniach prawniczki, wpadnie w szał. Mężczyzna niezwłocznie odwiedzi kancelarię prawniczą Czerskiego. Żbik pomimo niewątpliwie nerwowej sytuacji zachowa zimną krew.

Jaki ma plan?

ZOBACZ, CO NIEDAWNO WYDARZYŁO SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"? Czerski odchodzi od Anety

W nowym odcinku "Na Wspólnej" okaże się, że chytry plan Anety będzie niósł za sobą poważne konsekwencje, a pierwszą z nich prawniczka pozna szybciej niż myśli. Czerski po tym, jak dowie się, że Siwek złamała wszelkie zasady związane z poszanowaniem zawodu i etyką, postanowi ją zostawić.

Mężczyzna zdaje sobie sprawę z tego, że Aneta wciąż kocha Żbika, a jej ostatnie czyny staną się dla niego na to dowodem. W związku z powyższym ku rozpaczy Siwek kończy ich relację.

Aneta wpadnie w szał, ponieważ zachowanie Czerskiego poważnie będzie godzić w jej ego.

Odcinek 3745. "Na Wspólnej" obejrzysz już w czwartek 28.12.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości