Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś przeżyli chwile grozy. "To dla mnie po prostu koszmar"

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś
Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś utknęli w windzie
Źródło: MWMEDIA
Maciej Orłoś i jego partnerka, Paulina Koziejowska utknęli w zablokowanej windzie. Sytuacja zaczęła robić się naprawdę poważna, kiedy po kilkudziesięciu minutach oczekiwania na pomoc, w małym pomieszczeniu zaczęło brakować powietrza.

Zatrzaśnięcie w windzie wydaje się obiektywnie stresującą sytuacją. Kiedy dodamy do tego zepsutą wentylację i klaustrofobię, robi się naprawdę nieprzyjemnie. W takich warunkach 40 minut prawdziwej grozy spędzili Paulina Koziejowska z partnerem Maciejem Orłosiem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Ekstraklasa nagrodziła najlepszych

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś utknęli w windzie

Zapewne by dodać sobie otuchy, Paulina Koziejowska postanowiła podzielić się nieprzyjemną sytuacją z fanami na Instagramie.

"Zamknięcie w małej przestrzeni to dla mnie po prostu koszmar. Od razu jak się winda zatrzasnęła, zrobiło mi się duszno" - relacjonowała dziennikarka.

Na jednym z nagrań można usłyszeć, jak Maciej Orłoś kontaktuje się z dyspozytorką przez przycisk alarmowy. Kobieta zapewnia, że jeszcze chwila i na miejsce dotrze pomoc. Sytuacja była o tyle niebezpieczna, że w małym pomieszczeniu zaczynało brakować powietrza, a wentylacji nie dało się uruchomić bez specjalnego kluczyka.

"Było duszno, ale pamiętajcie, że panikowanie to najgorsza rzecz, jaką możecie w takim momencie zrobić" - napisała Paulina Koziejowska, podkreślając jednocześnie, że to dzięki partnerowi udało jej się zachować zimną krew.

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś
Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś utknęli w windzie
Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś
Źródło: Instagram
Paulina Koziejowska
Paulina Koziejowska relacjonuje z zatrzaśniętej windy
Paulina Koziejowska
Źródło: Instagram
Paulina Koziejowska
Paulina Koziejowska utknęła w windzie z Maciejem Orłosiem
Paulina Koziejowska
Źródło: Instagram

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś są z związku

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś spotykają się już od ponad roku. Plotki o związku z koleżanką po fachu dziennikarz potwierdził publikując wspólne zdjęcie na Instastories. Choć para dość skrzętnie pilnuje prywatności, dociekliwi wprost pytają o ich relację. Fanów interesuje przede wszystkim to, czy obojgu nie przeszkadzają dzielące ich 22 lata.

"To wszystko siedzi w głowie. Najważniejsze co jest w naszych głowach. Na co dzień nie myślę o tym w kategoriach" - skomentowała krótko Paulina Koziejowska w rozmowie z Plejadą.

Poznali się na bankiecie, a wśród ich znajomych chodzą pogłoski, że byłą to miłość od pierwszego wejrzenia. Czy możemy zatem liczyć na szybkie zalegalizowanie tego związku?

"Przyjdzie moment, kiedy uznamy, że chcemy się tym podzielić z ludźmi, ale jeszcze nie tak szybko. Znając nas, pewne sprawy mogą potoczyć się spontanicznie i sami będziemy zaskoczeni, więc na razie najlepsze jest milczenie" – deklaruje dziennikarka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości