Raper Bedoes przekazał 100 tysięcy złotych na pomoc Ukrainie. "Każdy gest jest ważny"

Bedoes przekazał 100 tysięcy złotych na pomoc Ukrainie
Raper Bedoes pomaga Ukrainie
Źródło: instagram.com/bedoes2115
Raper Bedoes po raz kolejny udowodnił, że nie jest obojętny na los ludzi, którzy potrzebują wsparcia. Artysta wpłacił na konto Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej 100 tysięcy złotych. Pomógł również zorganizować transport dla ukraińskich uchodźców. 

Od trzech dni Ukraińcy odpierają ataki Rosji. Polacy od czwartkowego poranka mobilizują się, by pomóc wschodnim sąsiadom. Organizują zbiórki żywności, chemii, leków, a także bezpieczne schronienie dla uchodźców. Teraz dołączył do nich raper Bedoes, który nie tylko wpłacił zawrotną sumę na pomoc Ukrainie, ale również zmobilizował do tego swoich fanów i zorganizował transport dla potrzebujących.

Raper Bedoes świeci przykładem. Wpłacił 100 tys. złotych na pomoc Ukrainie

Raper Bedoes w sobotę na InstaStories poinformował swoich obserwatorów, że zasilił konto Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej kwotą 100 tysięcy złotych.

"Ode mnie i od Bedoesiar" - przekazał.

Artyści warci uwagi według Małgorzaty Ostrowskiej
Małgorzata Ostrowska szczerze o polskich artystkach. Do jednej piosenkarki ma wyjątkowy sentyment.

Następnie raper zachęcił wszystkich fanów do pójścia w jego ślady i wsparcia zbiórki.

"Zachęcam do wspierania zbiórki i życzę wszystkim dużo siły w tym trudnym czasie. Każdy gest jest ważny. Uśmiechajmy się do siebie na ulicy, pytajmy wzajemnie, jak się czujemy. Nie udawajmy, że to się nie dzieje, bo się dzieje, ale damy radę".

Poza pomocą finansową Bedoes zorganizował również transport dla uchodźców z Ukrainy i do godzin porannych w niedzielę rozwoził ich do bezpiecznych miejsc noclegowych.

Raper Bedoes wspiera Ukrainę
Raper Bedoes wspiera Ukrainę
Źródło: instagram.com/bedoes2115
Raper Bedoes pomaga uchodźcom z Ukrainy
Raper Bedoes pomaga uchodźcom z Ukrainy
Źródło: instagram.com/bedoes2115

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/bedoes2115

podziel się:

Pozostałe wiadomości