Najnowsze

Robert Lewandowski opublikował zdjęcie z córkami. Tak wspierają go po meczu

Najnowsze

Autor:
Dagmara
Olszewska
Robert Lewandowski

Robert Lewandowski za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował urocze zdjęcie. Pokazał, jak wspierają go ukochane córeczki. Pod postem w kilka chwil pojawiły się setki komentarzy, a internauci zachwyceni serią rodzinnych zdjęć zastanawiają się, która z dziewczynek jest bardziej podobna do taty.

Robert Lewandowski wielokrotnie podkreślał, że jest niezwykle wdzięczny za wsparcie, które otrzymuje od swoich najbliższych. Jeden ze swoich ostatnich postów na Instagramie piłkarz poświęcił córkom - Klarze i Laurze. Dziewczynki bowiem, choć nie zawsze mogą być przy tacie, kibicują mu za każdym razem, gdy wchodzi na boisko. 

Robert Lewandowski o córkach i wsparciu rodziny 

Kilka godzin po głośnym meczu z Argentyną, Robert Lewandowski opublikował urocze zdjęcie z córkami. Zapozował do fotografii trzymając je na rękach, a dziewczynki z nieskrywaną radością tuliły się do ojca. Nikomu nie umknął też fakt, że zarówno Klara, jak i Laura są bardzo podobne do rodziców. 

"Wsparcie najbliższych to najlepsze uczucie. Gratuluję" - czytamy pod postem Roberta Lewandowskiego. 

"Widać miłość, prawdziwą miłość! Trzymam kciuki za kolejny mecz na mistrzostwach" - napisała jedna z obserwatorek piłkarza. 

"Tacy kibice to skarb" - dodają internauci. 

Robert Lewandowski o rodzinie

Robert Lewandowski to niezaprzeczalnie jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Choć systematycznie osiąga kolejne, sportowe sukcesy jasno zaznacza, że w dużym stopniu podporządkowuje karierę do życia córek. W jednym z wywiadów przyznał, co by zrobił, gdyby Laura i Klara poprosiłyby go o przejście na sportową emeryturę.

"Musiałbym się nad tym wtedy zastanowić. Wiem, że to jest możliwe. Na moją korzyść może działać to, że nie wiedzą, jak to jest, gdy tata jest cały czas w domu. Zdaję sobie jednak z tego sprawę i musiałbym pomyśleć nad tym, jak porozmawiać z córkami i znaleźć jakiś kompromis" - wyjaśnił. 

Robert Lewandowski dodał także, że ogromnym wsparciem jest dla niego żona, która doskonale zna jego sportowe marzenia i wspiera w realizacji kolejnych celów. 

"Ania wie, jak do mnie dotrzeć i ze mną porozmawiać. Ma kompetencje i wiedzę. Wiem, że wiedzą mnie przekona i wytłumaczy, czy dobrze myślę i, czy coś powinienem inaczej rozwiązać. Większość decyzji podejmujemy wspólnie. Ania patrzy nie przez pryzmat piłkarski, tylko życiowy" - powiedział piłkarz w wywiadzie u Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości