Jak zareagowała rodzina Kamila z "ŚOPW" na rozstanie z Agnieszką? "Nie byli zadowoleni"

Kamil Borkowski
[TYLKO W CZT] Kamil Borkowski ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" o reakcji rodziny na rozstanie z Agnieszką
Źródło: archiwum prywatne
Emocje związane z finałem "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" przybierają na sile. Rozstanie wszystkich trzech par zadziwiło widzów i wywołało wiele spekulacji. Największe nadzieje związane z Agnieszką i Kamilem, którzy widocznie zafascynowali się sobą podczas przyjęcia weselnego, zakończyły się smutną wiadomością. Niestety, po kilku wspólnych miesiącach zdecydowali o rozwodzie. Jak na wieść o rozstaniu zareagowali najbliżsi Kamila?

Kamil Borkowski w szczerym wywiadzie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl opowiedział, jak jego rodzina i przyjaciele zareagowali na wieść o rozstaniu. Nie spodziewał się takich słów?

"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Kamil Borkowski o reakcji rodziny na wieść o rozwodzie

Kamil i Agnieszka to para, która w kilka chwil zaskarbiła sympatię swoich rodzin. Zebrani na weselu goście uznali parę za niemal idealnie dobraną i wróżyli im świetlaną przyszłość. Tym bardziej zaskakująca okazała się decyzja Kamila, który z dnia na dzień poinformował Agnieszkę, że nie chce kontynuować życia w małżeństwie. Jak rodzina uczestnika zareagowała na rozstanie pary?

"Nie byli w ogóle zadowoleni. Cała rodzina mówiła, żebym nie podejmował takiej decyzji, żebym dał temu czas. Ja po prostu zrobiłem wszystko zgodnie ze sobą. To była moja decyzja i nie miała na nią wpływu moja siostra jak wszyscy sugerują, ani mama, ani ktokolwiek inny. To była moja świadoma decyzja i nikt nie miał  na nią wpływu" - opowiadał Kamil Borkowski w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz.

Kamil ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" szczerze o rozstaniu z Agnieszką. jak zareagowała jego rodzina?
"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Kamil wyjaśnił, kto miał wpływ na jego decyzję o rozstaniu z Agnieszką.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Kamilowi brakowało Agnieszki po rozstaniu?

Kamil wyznał, że decyzja o rozstaniu z Agnieszką nie była łatwa, jednak w pełni przemyślana. Jak deklaruje, żadna osoba z zewnątrz nie miała wpływu na to, co postanowi. Choć zdecydował się na radykalne kroki, po wyprowadzce żony zauważał, że jego mieszkanie znowu jest puste.

"Byliśmy razem w mieszkaniu od października do stycznia. I ta obecność Agnieszki… no byłem przyzwyczajony. Dlatego jak później wracałam, a Agnieszki nie było, to dom był taki jak wcześniej — pusty" - wyznał.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Reporter: Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: archiwum prywatne

podziel się:

Pozostałe wiadomości