Piotr z "ŚOPW" o miłości. "Trzeba się otworzyć na to, co może przynieść życie"

Piotr ze "ŚOPW" o nowej miłości
Piotr ze "ŚOPW" o nowej miłości
Źródło: Player.pl
Piotr był uczestnikiem ostatniej, siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wraz z Dorotą próbował stworzyć szczęśliwe małżeństwo. Niestety, para nie przetrwała. W rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl Piotr wyznał, czy w jego życiu jest miejsce na nową miłość.

Choć w finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" wszystkie pary postanowiły pozostać w małżeństwach, ostatecznie widzowie dowiedzieli się, że żadna para nie przetrwała. Związek Doroty i Piotra od początku nie należał do najłatwiejszych. Mimo ogromnych starań małżeństwo się rozpadło. Ku zaskoczeniu widzów inicjatorem rozstania był Piotr. Tylko u nas uczestnik zdradził, czy jest otwarty na nową miłość.

Piotr z "ŚOPW" o nowej miłości

Choć emisja show dopiero się zakończyła, od jego realizacji minęło już kilka miesięcy. W rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl Piotr opowiedział o swoich uczuciach względem programowej partnerki. Jak się okazuje, ostatnie spotkanie pary miało miejsce na przełomie marca i kwietnia - czyli stosunkowo niedawno.

- Z jednej strony coś się z mojej strony pojawiało w kierunku Doroty i nie chciałem brać pod uwagę tego, że np. coś się nie uda i myśleć o tym, co będzie później, jeśli chodzi o uczucia - wyznał.

Czy Piotr jest gotowy na nową miłość? A może do jego serca zapukało już nowe uczucie?

- Z drugiej strony, skoro wyszło jak wyszło, to no ja też zdaję sobie sprawę z tego, że tu nie chodzi o to, żeby teraz załamać ręce i się po prostu poddać, że to już jest koniec, że po prostu się już nic więcej nie zdarzy. Tylko po prostu trzeba się otworzyć, szybciej albo później, na to, co może jeszcze przynieść życie. Tego się nie przewidzi - odpowiedział.

Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o nowej miłości

Piotr ze "ŚOPW" zdradził, czy postąpiłby inaczej

Wzięcie udziału w kontrowersyjnym eksperymencie społecznym, jakim bez wątpienia jest "Ślub od pierwszego wejrzenia", wymaga odwagi. Przyszli małżonkowie poznają się dopiero na ślubnym kobiercu i dostają miesiąc, by rozpocząć wymagający proces wzajemnego poznawania. Programowe perypetie Doroty i Piotra wzbudzały wśród widzów ogromne emocje. Uczestnik był krytykowany za swoje zachowanie. W rozmowie z Dagmarą Olszewską zdradził, czy gdyby mógł wystąpić w show jeszcze raz, coś by zmienił.

- Zachowywałbym się tak samo. My nie jesteśmy ludźmi, którzy nauczeni są jakiejś gry. Mi chodziło o to, żeby pokazać drugiej osobie, kogo tak naprawdę dostała. Jaka to jest sztuka, żeby udawać przez cały czas kogoś idealnego i potem następuje wielkie zdziwienie, bo ktoś potrafi się zirytować albo powiedzieć coś przykrego. Ja bym niczego nie zmieniał - powiedział Piotr.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dagmara Olszewska

Reporter: Dominika Kowalewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości