Aktor z "Na Wspólnej" zostanie ojcem! Żona gwiazdora pokazała ciążowy brzuszek

Aktor z "Na Wspólnej" zostanie ojcem
Aktor z "Na Wspólnej" zostanie ojcem
Źródło: MWMEDIA
Jakub Wesołowski w 2014 roku poślubił Agnieszkę Szczurek. Para niedługo później doczekała się córki, a teraz żona aktorka poinformowała, że w najbliższym czasie na świecie pojawił się kolejne dziecko!

Jakub Wesołowski jest polskim aktorem teatralnym, filmowym i telewizyjnym, a fani pokochali go za rolę w serialu "Na Wspólnej". Gwiazdor spełnia się ponadto w roli ojca. W 2016 roku doczekał się bowiem córki Róży, która jest owocem związku z Agnieszką Wesołowską. Wszystko wskazuje na to, że niedługo małżonkowie doczekają się drugiego dziecka!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

8022024_TAJEMNICEPRODUKCJI_NAWSPOLNEJ
Tajemnice produkcji #18 Kulisy serialu "Na Wspólnej" z Joanną Jabłczyńską i Martą Wierzbicką
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jakub Wesołowski po raz drugi zostanie ojcem!

Małżonkowie rzadko opowiadają o życiu prywatnym, choć czasami w mediach społecznościowych publikują wspólne zdjęcia. Szczególnie żona Jakuba Wesołowskie jest aktywna w sieci i chętnie dzieli się kadrami z prywatnego życia. Jakiś czas temu na instagramowym profilu pojawiło się sporo zdjęć z wakacyjnych podróży zakochanych, do których Agnieszka Wesołowska pozowała odwrócona tyłem do obiektywu aparatu. Nie wzbudziło to jednak podejrzeń internautów, których najnowsza informacja wprawiła w osłupienie! Małżonkowie niedługo ponownie zostaną rodzicami, a radosną nowiną podzieliła się właśnie partnerka Jakuba Wesołowskiego.

"Ostatnio drewniana ściana prysznica w naszej łazience była jakby mniej wypukła" - napisała Agnieszka Wesołowska, prezentując ciążowe krągłości.

Jakub Wesołowski poznał przyszłą żonę w 2008 roku, gdy Agnieszka Szczurek była początkującą dziennikarką, a on miał już pierwsze sukcesy na swoim koncie. Kobieta zaprosiła go na wywiad. Między nimi zaiskrzyło i przed dwa lata tworzyli zgodny związek. Później nastąpił kryzys i para rozstała się na kilka miesięcy. Jednak ich uczucie było tak silne, że postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. Wkrótce zostali małżeństwem. Dwa lata po ślubie przywitali na świecie córeczkę Różę.

Gdy para świętowała siódmą rocznicę ślubu, Agnieszka Wesołowska podziękowała mu za to, że razem tworzą "nieustraszony duet".

"Jak do tej pory idzie nam wzorowo! Dziękuję za wszystkie chwile: te piękne, ale też trudne. Dajesz mi miłość, poczucie bezpieczeństwa, troskę. Bez ciebie życie byłoby nudne — to z pewnością" - wyznała żona Jakuba Wesołowskiego na Instagramie.

Jakub Wesołowski o córce. "Dziwnie się czuje, jak widzi tatę na ekranie"

Podobnie jak teraz, również pierwszą ciążę udało się zakochanym ukryć przez dłuższy czas! Córka Jakuba Wesołowskiego Róża urodziła się w 2016 roku. Agnieszka Szczurek przez długi czas ukrywała ciążę przed mediami i dopiero gdy jej brzuszek stał się już bardzo widoczny, razem z mężem ogłosili radosną nowinę. Dziewczynka od razu stała się oczkiem w głowie swoich sławnych rodziców, którzy rzadko opowiadają o życiu prywatnym. Jakiś czas temu Jakub Wesołowski zrobił jednak wyjątek!

Aktor opowiedział o córce w rozmowie z reporterką serwisu Jastrząb Post. Przyznał, że chce dać swojemu dziecku wolną rękę, jeśli chodzi o jej przyszły zawód i nie chce na siłę zmuszać jej do aktorstwa. Dziewczynka w tym roku skończy 8 lat!

"Nigdy w życiu o tym nie myślałem. Róża będzie robić, co będzie chciała. Ona dziwnie się czuje, jak widzi tatę na ekranie. Chyba ją to ekscytuje, ale ona nadal do końca nie wie, na czym polega zawód aktora" - mówił.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości