Charlie Colin nie żyje. Gwiazdor "Train" zmarł nagle, zaskakujące okoliczności bada policja

Charlie Colin
Charlie Colin
Źródło: Getty Images
Tragiczna wiadomość obiegła media. Gwiazdor, założyciel i basista grupy "Train" zmarł niespodziewanie w wieku 58 lat. Tragiczne okoliczności śmierci potwierdziła jego siostra, jednak miejscowa policja wszczęła śledztwo w tej sprawie. Tysiące fanów z całego świata pogrążonych w smutku składa kondolencje i wyrazy współczucia najbliższym muzyka.

Charlie Colin od pewnego czasu przebywał w Brukseli, gdzie pod nieobecność przyjaciela miał zajmować się jego posiadłością. Gdy znajomy wrócił do lokum, artysta już nie żył. Przyczyną jego śmierci był najprawdopodobniej nieszczęśliwy wypadek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Zagraniczne osobistości i artyści, którzy odeszli w 2023 roku
Zagraniczne osobistości i artyści, którzy zmarli w 2023 roku
Zagraniczne osobistości i artyści, którzy zmarli w 2023 roku

Charlie Colin z Train nie żyje

Charlie Colin był jednym z założycieli zespołu Train i współtworzył jego sukcesy na przestrzeni lat. Jego gra na basie była integralną częścią trzech pierwszych albumów zespołu, w tym przełomowego "Drops of Jupiter". Utwór tytułowy z tego albumu stał się jednym z największych hitów grupy, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia.

Muzyk zmarł 22 maja 2024 roku, jednak okoliczności śmierci nie są do końca jasne. Najbardziej prawdopodobne jest jednak to, że poślizgnął się pod prysznicem i upadł, doznając poważnych obrażeń. Sprawę bada jednak policja, by wykluczyć wszelkie hipotezy.

Śmierć Charlie Colina wywołała liczne reakcje w świecie show-biznesu. Współczłonkowie zespołu, przyjaciele oraz fani wyrazili swój smutek i żal po stracie utalentowanego muzyka. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele wpisów upamiętniających mężczyznę oraz wspomnień związanych z jego twórczością.

Charlie Colin — niespodziewana śmierć

Charlie Colin niedługo przed śmiercią opublikował post z Brukseli. Pokazał na nim przyjaciół i przyznał szczerze, że to jedno z jego ulubionych miejsc na ziemi.

Charlie Colin pozostawił po sobie trwałe dziedzictwo. Jego wkład w tworzenie muzyki zespołu Train na zawsze pozostanie w pamięci fanów i współpracowników. Tragiczna śmierć Charlie Colina to ogromna strata dla świata muzyki. Obecnie nie podano szczegółów dotyczących pochówku.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości