Edyta Górniak zawiesza karierę? "Bałam się, że nie dociągnę do końca roku"

Edyta Górniak
Edyta Górniak
Źródło: MWMEDIA
Edyta Górniak tuż po sylwestrze udzieliła wywiadu, w którym zasugerowała, że zawiesza karierę. Przyznała bowiem, że ma za sobą wyjątkowo pracowity rok i czuje potrzebę wsłuchania się we własne zdrowie i życie. Zaznaczyła również, że były takie momenty, w których obawiała się, że nie poradzi sobie z nagromadzonymi obowiązkami i obciążeniami.

Edyta Górniak powoli przyzwyczaja już Polaków do nieustannych zaskoczeń. W noworocznym wywiadzie wspomniała jednak o zawieszeniu kariery, co zasmuciło jej fanów. Wyznała jednak, że mimo potrzeby odpoczynku, gdy pojawi się na jej zawodowej drodze ciekawy projekt, nie omieszka z niego skorzystać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Blanka Lipińska podsumowała 2023 rok
Blanka Lipińska podsumowała 2023 rok
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Edyta Górniak o zawieszeniu kariery

Piosenkarka w wywiadzie dla "Super Expressu" wyznała, że miniony rok był dla niej sporym wyzwaniem. Ze względu na ilość zobowiązań praca zdominowała jej życie, a nawet, odbiła się na zdrowiu.

"Odpoczynek to jest moje wielkie marzenie po tak intensywnym sezonie. Nie pierwszy raz miałam taki maraton, ale bardzo mocno czuję to w kościach i w sprawach związanych ze zdrowiem. [...] Już trzy, cztery projekty temu, bałam się, że nie dociągnę do końca roku, ale się udało. Dziękuję za modlitwy i wsparcie. Wiem, że się wielu fanów modli za moją siłę, za moje zdrowie, żebym miała witalność i dawała radę. Muszę odpocząć, więc jak 1 stycznia wyłączę telefon, to nie będzie mnie do kwietnia, no, chyba że pojawią się jakieś mega projekty" - powiedziała.

Edyta Górniak nie potwierdziła oficjalnie, że słowa wypowiedziane w wywiadzie oznaczają, że zawiesza karierę.

Edyta Górniak jest "obywatelką świata". Sprzedała dom

Edyta Górniak to od lat niekwestionowana gwiazda polskiej estrady. Wokalistka często i chętnie udziela wywiadów, w których nierzadko szokuje wypowiedziami. Idąc tym tropem, w jednej z zeszłorocznych rozmów dla "Super Expressu" wyznała, że rezygnuje z dóbr materialnych, a nawet, domu. Od teraz bowiem jest obywatelką świata i chce zwiedzić wszelkie jego zakamarki.

"Już nie chcę mieć domu w Polsce. Mieszkam tylko w hotelach. Oddałam mój domek w górach na wynajem. Będę tam wracać, bo to jest najpiękniejsze miejsce w Polsce, jakie poznałam. Ale ja chyba jednak muszę czuć się wolnym ptakiem. Od początku nim byłam. Kiedy Allan był mały, zatrzymałam się. Ale teraz on sobie żyje po swojemu, więc ja wracam do swoich przystosowań, które miałam zawsze, żeby podróżować. To jest na pewno to moje cygańskie serce" - powiedziała.

W odpowiedzi na słowa Edyty Górniak szybko zrodziło się pytanie, gdzie trzyma i jak podróżuje ze swoim pokaźnym dobytkiem i garderobą. Co ciekawe, piosenkarka zaznaczyła, że nie miała problemu z pozbyciem i rozdaniem wielu rzeczy, które niegdyś stanowiły istotną część jej życia.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości