Prezenterka telewizyjna pokazała na wizji środkowy palec. Później wydała oświadczenie

BBC
BBC
Źródło: Getty Images
Wpadki zdarzają się nawet najlepszym, a w telewizji na żywo są one nieuniknione. O tym przekonała się Maryam Moshiri — prezenterka BBC News, która podczas swojego występu przed kamerą pokazała widzom środkowy palec. Nagranie krąży w sieci. Dziennikarka wyjaśniła, dlaczego wykonała taki gest.

Maryam Moshiri jest bardzo popularną prezenterką BBC News w Wielkiej Brytanii. Za sprawą jednej wpadki usłyszał o niej cały świat. Brytyjski tabloid "The Daily Mirror" udostępnił na swojej stronie internetowej nagranie z jej ostatniego występu. Wpadka została uwieczniona, a prezenterka zabrała głos w sprawie.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Tajemnice Produkcji #15 Kulisy 2. sezonu "Naszych w mundurach". Celebryci kontra wojskowi
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Prezenterka BBC pokazała na wizji środkowy palec

Nagranie z prezenterką BBC News Maryam Moshiri rozprzestrzeniło się w sieci. W środowym wydaniu serwisu informacyjnego wydarzyło się coś, czego widzowie z pewnością się nie spodziewali. Dziennikarka nie wiedziała, że jest już na wizji i pokazała do kamery środkowy palec. Wyglądało to tak, jakby uczyniła ten gest w stosunku do widzów, dlatego w mediach społecznościowych nie brakuje oburzenia. Niektórzy zarzucają kobiecie brak profesjonalizmu, jednak inni żartują z tego, że Maryam Moshiri po prostu pokazała, co sądzi o swojej pracy. Prawda okazała się zupełnie inna.

Na nagraniu udostępnionym przez brytyjski tabloid widać, że prezenterka uczyniła wspomniany gest, dopiero po chwili zorientowała się, że jest już na wizji, jej twarz się zmieniła i zaczęła czytać z promptera: "Na żywo z Londynu, jest to BBC News". Niestety w sieci nic nie ginie i wpadka zostanie z nią na zawsze.

Maryam Moshiri jakiś czas później skomentowała swoje zachowanie na Twitterze. Okazało się, że z jej perspektywy wszystko wyglądało zupełnie inaczej, niż sądzą widzowie BBC News.

"Hej wszystkim, wczoraj, tuż przed wejściem na antenę, żartowałem sobie trochę z ekipą. Udawałam, że odliczam tak samo, jak wydawca odliczał do mnie, na palcach od 10 do 0. Kiedy dotarłam do 1, dla żartu pokazałam środkowy palec. Nie zdawałam sobie sprawy, że zostanie to uchwycone przez kamerę. To był prywatny żart z zespołem i bardzo mi przykro, że zostało to wyemitowane! Nie było to moim zamiarem i przepraszam, jeśli kogoś uraziłam lub zdenerwowałam. Tak naprawdę nie pokazywałam środkowego palca w stronę widzów, ani nawet do żadnej osoby. To był głupi żart, przeznaczony dla moich znajomych" — napisała.

Wpadka prezenterki BBC stała się hitem w sieci

Pod oświadczeniem dziennikarki pojawiły się komentarze widzów BBC. Internauci stworzyli memy z wizerunkiem prezenterki, ale większość reakcji jest przyjazna Maryam Moshiri. Fani uważają ją za "legendę".

"Przeprosiny odrzucone. To najlepsza rzecz na świecie. Powinieneś awansować, jeśli już" - czytamy na Twitterze.

"To zabawne. Nie sądzę, że są potrzebne przeprosiny" - dodał ktoś inny.

"Jestem wielkim krytykiem BBC [...] jednak to jest po prostu zabawne, pokazuje, jak człowiek się śmieje i popełnia komiczny błąd. W moich oczach przeprosiny nie są potrzebne" - to kolejny komentarz wspierający dziennikarkę.

"Jesteś legendą, takie rzeczy się zdarzają, więc ignoruj ​​wszystko inne" - ocenili fani.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości