Sensacyjne wieści na temat Michaela Schumachera. Ma się pokazać pierwszy raz od wypadku

Michael Schumacher
Michael Schumacher
Źródło: Getty Images
Michael Schumacher w 2013 miał dramatyczny w skutkach wypadek, którego doznał podczas jazdy na nartach w Alpach. Przez ponad dekadę jego stan pozostawał owiany tajemnicą. Teraz legendarny kierowca Formuły 1 ma się pokazać publicznie po raz pierwszy od tamtego czasu. Powód jest wyjątkowy.

Michael Schumacher to siedmiokrotny mistrz świata w Formule 1. Karierę zakończył w 2012 roku, ale sportową emeryturą nie nacieszył się zbyt długo. Rok później doświadczył dramatycznego wypadku podczas jazdy na nartach. Upadł na stoku, co spowodowało ciężkie obrażenia. Po wypadku Michel Schumacher trafił do szpitala, gdzie przez wiele dni toczyła się walka o jego życie. Mistrz długi czas pozostawał w śpiączce. Rodzina starannie strzegła informacji na temat jego stanu zdrowia.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

ANDERSZ_POWYPADKU (1)
Alan Andersz wspomina czas po wypadku. Powiedział o pierwszym seksie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Michael Schumacher ma się pokazać po raz pierwszy od wypadku

Michael Schumacher od tragicznego wypadku na nartach we francuskich Alpach nie pojawiał się publicznie. Teraz ma rzekomo uczestniczyć w ślubie swojej starszej córki. Do takich informacji dotarły zagraniczne tabloidy.

Gina Schumacher, 26-letnia córka legendarnego kierowcy, planuje zawarcie związku małżeńskiego latem tego roku z partnerem życiowym Lainem Bethke. Ceremonia ślubna, jak podaje włoskie "Corriere dello Sport", odbędzie się w willi Schumacherów na Majorce. Nieruchomość, wcześniej zakupiona od prezesa Realu Madryt Florentino Pereza, zostanie przebudowana na czas uroczystości.

W obiekcie rodzina chce stworzyć warunki do opieki medycznej, której potrzebuje Michael Schumacher. To wyjątkowe wydarzenie pozwoli gościom zobaczyć legendarnego kierowcę po raz pierwszy od ponad 10 lat. Ceremonia będzie ściśle chroniona. Tabun ochroniarzy będzie musiał zapewnić prywatność i bezpieczeństwo rodziny Schumacherów podczas wyjątkowego momentu.

Co się dzieje z Michaelem Schumacherem?

W 2013 roku Michael Schumacher doznał poważnego urazu głowy. Lekarze musieli wprowadzić go w śpiączkę farmakologiczną. Po pół roku legenda sportu została wybudzona. Sportowiec rozpoczął walkę o powrót do zdrowia. Rehabilitacja miała miejsce w jego domu. Posiadłość była strzeżona przed wścibskimi. Stan mistrza Formuły 1 był owiany tajemnicą.

Niedawno pojawiły się jednak pogłoski, że Michael Schumacher wraca do zdrowia. Jego stan miał ulec poprawie, co sprawiło, że powoli staje się coraz bardziej samodzielny. Tabloidy dotarły do kolegi sportowca.

"Słyszę tylko przekazy z drugiej ręki. Od kilku osób dowiedziałem się jednak, że Michael jest w stanie zasiąść do stołu podczas kolacji, ale nie wiem, czy to prawda" - ujawnił Johnny Herbert w rozmowie z portalem bettingsites.com.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości