Agnieszka Chylińska bierze udział w WOŚP. Na aukcję wystawiła własne trampki. Cena zwala z nóg!

Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska
Źródło: x-news
W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 32! Aż trudno uwierzyć, że od ponad trzech dekad Jerzy Owsiak realizuje akcję pomocy tym, którzy najbardziej tego potrzebują. W tym roku WOŚP zagra pod hasłem "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!". Kto tym razem przyłączył się do akcji? Agnieszka Chylińska zdecydowała, że na tegorocznej aukcji wystawi... trampki!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy rok rocznie jednoczy Polaków w szczytnym celu. Ochoczo wrzucamy do puszek i z nieskrywaną dumą nosimy charakterystyczne czerwone serca, które są znakiem solidarności z potrzebującymi. Co roku nieodłączną cechą WOŚP-u są liczne aukcje, na których można kupić nie tylko przedmioty, ale również wyjątkowe spotkania. Gwiazda chętnie biorą udział w akcji, z każdym kolejnym rokiem coraz bardziej zaskakując Polaków.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 28 stycznia!
Źródło: Materiały prasowe TVN

Agnieszka Chylińska wystawia na aukcji trampki!

WOŚP każdego roku przyciąga rzeszę gwiazd, które na aukcjach wystawią nie tylko cenne przedmioty, ale również wspólnie spędzony czas. To prawdziwa gratka dla fanów, którzy chętnie biorą udział w licytacjach, jednocześnie wspierając potrzebujących. W tym roku dokonaliśmy przeglądu najciekawszych aukcji — zajrzyjcie TUTAJ.

Agnieszka Chylińska również wzięła udział w aukcji. Tym razem wystawiła na licytację własne trampki. I to nie byle jakie, bowiem obuwie towarzyszyło wokalistce na scenie na trasie koncertowej Pink Punk.

"Agnieszka Chylińska zawsze wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem postanowiła przekazać na licytację swoje kultowe trampki, w których występowała na koncertach trasy koncertowej, promującej album PINK PUNK, wyśpiewując takie przeboje, jak 'MAM ZŁY DZIEŃ'" - czytamy w opisie aukcji zamieszczonym na platformie allegro.pl.

Warto podkreślić, że obuwie jest w rozmiarze 39 i dotychczas cieszy się sporym zainteresowaniem. Aktualnie trampki można zdobyć za ponad 3035 zł, a to jeszcze nie koniec! Licytacja zakończy się bowiem 6 lutego 2024 roku. Zainteresowani? Aukcję znajdziecie TUTAJ.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Agnieszka Chylińska
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Agnieszka Chylińska
Źródło: Allegro.pl

Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie

Agnieszka Chylińska jest z pewnością jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Aż trudno uwierzyć, że na scenie zadebiutowała przeszło 30 lat temu. Z tej okazji gwiazda wyrusza w wyjątkową trasę koncertową. Jednak za nim spotka się z fanami w całej Polsce, w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą wróciła pamięcią do czasów debiutu. Zrobiła to przy okazji rozmowy na temat najnowszego sezonu "Mam talent!", w którym to w roli jurorów po raz pierwszy zobaczymy Julię Wieniawę i Marcina Prokopa.

- Podstawą w tym mentalu jurora, mówię o sobie, jest to, żeby dobrze życzyć ludziom, którzy zaczynają, którzy się trochę boją. I myślę o sobie też, że ten mój debiut nie należał do najłatwiejszych i znam ten rodzaj stresu. I mimo tego, że minęło 30 lat od tego momentu, to dokładnie pamiętam siebie i to, jak trudno jest przeżyć ocenę i jak trudno jest wysłuchać tego wszystkiego, więc będzie się działo. A Marcin to Marcin. Ja się cieszę, że on ze swoją inteligencją, błyskotliwością i niezwykłym poczuciem humoru będzie teraz strzelał, że tak powiem, z tej pozycji jurora. Bardzo na to liczyłam i cieszę się na tę zmianę — powiedziała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Agnieszka Chylińska zasiada w fotelu jurora od samego początku, toteż ocenie poddawała setki występów. Wokalistka przyznała, że bardzo lubi tę pracę.

- Myślę sobie po tylu latach, że warto postawić po prostu na spontan i warto postawić na stawienie się na dobrą zabawę. Jestem najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem, ponieważ praca w programie "Mam Talent!" daje mi ogromną frajdę. Poza oczywistą rolą jurora, kiedy to muszę gdzieś tam zdecydować, co jest dla mnie oczywiście zawsze najtrudniejsze, to chcę powiedzieć, że jestem naprawdę bardzo dumna z tego, że tak wielu fantastycznych artystów już wyszło z naszego programu — podkreśliła.

Czytaj więcej: Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości