Kasia z "40 kontra 20" pokazała mamę. Fani pytają o jej wiek. "Jak siostra"

Katarzyna Kilanowska z "40 kontra 20"
Katarzyna Kilanowska z "40 kontra 20"
Źródło: player.pl
Kasia z "40 kontra 20" jak na razie jest najbliżej serca dwudziestolatka. Piękna blondynka uchyliła obserwatorom rąbka tajemnicy i pokazała, jak wygląda jej mama. Fani nie kryją zaskoczenia i komplementują obie kobiety. Mama Kasi zabawnie odpowiedziała na pytanie, ile ma lat.

Katarzyna Kilanowska to jedna z kandydatek do serca juniora z programu "40 kontra 20". Tomasz Zarzycki coraz bardziej się do niej przekonuje. Już nie stara się ukryć, że jest nią zauroczony. Z odcinka na odcinek obserwujemy, jak ich relacja nabiera rumieńców. Kasia zyskuje popularność na Instagramie. Widzowie randkowego show mogą dowiedzieć się czegoś o jej rodzinie. Poznajcie mamę uczestniczki.

Tom Grabowski z "40 kontra 20" o poprzednich relacjach i programie. "Nie zapomnicie 2. sezonu"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"40 kontra 20". Katarzyna Kilanowska z mamą wyglądają jak siostry

Kasia w dzieciństwie mieszkała z mamą w Belgii. Po latach zdecydowała się wrócić do Polski. Założyła agencję pracy. Swoją działalność od lat prowadzi w Jeleniej Górze. Uczestniczka show pochwaliła się swoją uroczą mamą.

"Ktoś przyjechał mnie odwiedzić. Robimy porządki w szafie" - relacjonowała na Instagramie.

Kasia natychmiast otrzymała mnóstwo wiadomości od fanów, którzy pisali, że jej mama to piękna kobieta. Niektórzy stwierdzili, że panie wyglądają jak siostry. Mama Katarzyny podziękowała obserwatorom córki za komplement. Kasia zażartowała, że sama nie cieszy się z takiego porównania.

Internauci prosili Kasię, by jej mama zdradziła, ile ma lat. Kobieta nie chciała tego wyjawić.

"Nie będę mówić, ile mam lat, absolutnie nie. Kobiet w moim wieku nie pyta się o to" - powiedziała, śmiejąc się podczas nagrywania relacji na Instagramie.

Kasia z "40 kontra 20" pokazała mamę
Kasia z "40 kontra 20" pokazała mamę
Źródło: Instagram @katarzyna_kilanowska

Kasia z "40 kontra 20" o udziale w programie

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Kasia odpowiedziała też na kilka pytań widzów "40 kontra 20". Pewien internauta był ciekaw, czy musiała pilnować swojego zachowania, mając świadomość, że jest nagrywana i będzie występować w telewizji.

"Dwa miesiące nie da się udawać. Bez telefonu, wokół całkowicie obcy ludzie. Było to trudne, żeby się przyzwyczaić. Na początku miałam swoje zasady, ale w takim programie trudno jest udawać kogoś, kim się nie jest, dłużej niż przez tydzień. A ja miałam to gdzieś i robiłam tak, jak ja uważałam. Naprawdę jestem taka, jak widzicie w programie" - wyznała.

Oglądajcie "40 kontra 20" od poniedziałku do piątku. Emisja w TVN 7 o godzinie 20.00. Odcinki dostępne również na player.pl. Obserwujecie również nasze relacje i podsumowania odcinków. Sprawdźcie TUTAJ.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości