Programy

Kinga Zapadka o nowym związku. Zaręczyła się? Zaskakujące zdjęcie [TYLKO U NAS]

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Kinga Zapadka

Kinga Zapadka dała się poznać szerszej publiczności w programie "40 kontra 20". To właśnie tam walczyła o miłość i szczęście. Choć ten programowy związek nie przetrwał, jej kariera nabrała tempa, a życie uczuciowe rozkwitło na nowo. W mediach niedawno zawrzało, gdy pokazała zdjęcia z uroczystej kolacji podczas której… pochwaliła się pięknym pierścionkiem. W rozmowie z nami wyjaśniła jakie zmiany szykują się w jej życiu.

Kinga Zapadka w rozmowie z Dagmarą Olszewską uchyliła rąbka tajemnicy i powiedziała o tajemniczym ukochanym, przeprowadzce i wspomnieniach związanych z programem "40 kontra 20". 

Kinga Zapadka zaręczyła się? 

Niedawno w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia Kingi Zapadki z tajemniczym mężczyzną. Para spędza romantyczne chwile w eleganckiej restauracji. Internautom nie umknął fakt, że uczestniczka programu "40 kontra 20" pochwaliła się pięknym i dużym pierścionkiem na palcu serdecznym. 

"Czy to zaręczynowy? Gratulacje" - czytamy w komentarzach. 

- Od dłuższego czasu się z kimś spotykam. Na razie jego tożsamość chciałabym zostawić w tajemnicy. Ten pierścionek owszem jest od mojego lubego, jest to prezent od serca, ale nie jest zaręczynowy — powiedziała w rozmowie z nami Kinga Zapadka. 

Kinga Zapadka o przeprowadzce

Uczestniczka miłosnego show w rozmowie z nami przyznała, że choć skrzętnie ukrywa swoją prywatność, może zdradzić, że jest szczęśliwie zakochana. To jednak niejedyne zmiany w jej życiu. Już niedługo planuje przeprowadzkę.

- Planuję się przeprowadzić za granicę, ale cały ten proces jest jeszcze w realizacji. Jestem z tych osób, które wolą mówić o tym, co zrobiły, a nie co zamierzają, więc jak będę miała pewność, to wtedy zdradzę coś więcej. Plan jest taki, że wyprowadzam się ze swoim chłopakiem, ale zobaczymy, co czas pokaże. Może nam się nie spodoba i zdecydujemy po kilku tygodniach, że wracamy? Niczego nie wykluczam. 

Kinga Zapadka o programie "40 kontra 20" 

Kinga Zapadka była jedną z dwóch finalistek pierwszej edycji "40 kontra 20". W rozmowie z nami opowiedziała o tym, jak wspomina program i jak wyglądają jej stosunki z Robertem Kochankiem.

- Swój udział w programie zostawiłam już dawno za sobą. Czasem z niektórymi uczestniczkami rozmawiam, ale bardzo rzadko. Każdy zajął się swoim życiem, pracą, różnymi projektami. Powiem szczerze, że zapomniałam już trochę o tym etapie życia. Z pewnością obejrzę nowy sezon, przypomnę sobie niektóre sytuacje. Z Robertem nie mam żadnego kontaktu od momentu, w którym "zamknęłam drzwi". Nie wiem, co u niego słychać, nie czuję potrzeby, żeby się dowiadywać czegoś na ten temat. Myślę, że mamy wszystko wyjaśnione i zakończone. Jestem szczęśliwa, że tak się nasze losy potoczyły. Życzę mu wszystkiego, co najlepsze — powiedziała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Kadr z programu "40 kontra 20"

Pozostałe wiadomości