Bartek i Patrycja o rozstaniu Roberta i Kingi. "Wtedy to się musi sypnąć niestety"

Bartek i Patrycja o dylematach Roberta Kochanka
Bartek i Patrycja o dylematach Roberta Kochanka
Źródło: Player.pl
"40 kontra 20" to jeden z miłosnych reality-show, w którym uczestnicy dostarczali widzom sporą dawkę emocji. Były wzruszające momenty, wyznanie uczuć i prawdziwe łzy. Patrycja i Bartek nadal są parą i szczerze podsumowali relacje między uczestnikami show. W rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl wyjawili, komu kibicowali w starciu o serce Roberta Kochanka.

Uczestnicy show dawno już ochłonęli i mogli spojrzeć na swoje zachowanie w programie z innej perspektywy. Patrycja i Bartek nadal są parą i rozwijają swój związek. Zakochani w końcu zamieszkali razem i poważnie myślą o swojej przyszłości. Choć nie wszyscy uczestnicy im kibicowali, para zawalczyła o swoją relację po zakończeniu show. Niestety zupełnie inaczej wyglądał związek Kingi i Roberta. Od początku chemia przyciągała ich do siebie jak magnes. Jednak nieporozumienia i trudności z rozszyfrowaniem swoich intencji ponownie ich oddalały.

Patrycja i Bartek z "40 kontra 20" o rozstaniu Kingi i Roberta. Której kandydatce kibicowali?

Patrycja i Bartek szczerze ocenili sytuację, w jakiej znalazł się Robert Kochanek w programie. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z serwisu cozatydzien.tvn.pl przyznali, że nie byli zaskoczeni rozpadem związku tancerza z Kingą. Podkreślili to, że czterdziestolatek do momentu podjęcia decyzji miał mętlik w głowie.

- Jak dwóch ludzi ma inne cele i inne wyobrażenie życia, to wtedy to się musi sypnąć niestety — odpowiedział ze smutkiem Bartek.

- Wierzymy, że i Robert znajdzie prawdziwą miłość, i Kinga znajdzie odpowiedniego faceta dla niej. Według nas oni do siebie nie pasowali. Oczywiście, my też nie jesteśmy nie wiadomo kim, żeby oceniać, bo zdaniem wielu ludzi też do siebie nie pasujemy - dodała Patrycja.

Z kim Patrycja i Bartek utrzymują kontakt do tej pory? Kibicowali w programie szczególnie jednej kobiecie. Odpowiedź w wideo poniżej.

"40 kontra 20"
"40 kontra 20". Relacje w programie i odpowiednia kandydatka dla Roberta Kochanka
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Patrycja z "40 kontra 20" - żałuje swojego zachowania i relacji z innymi uczestniczkami?

Patrycja ma silną osobowość i nie ukrywała jej w programie. Zdaniem Bartka właśnie szczerość i bezpośredniość dziewczyny jest jej ogromnym atutem. Nie wszystkim uczestniczkom podobało się to, w jaki sposób Patrycja komentowała inne osoby. Czy teraz żałuje swoich słów?

- Był moment, gdy żałowałam pewnych wypowiedzi, ale nie dlatego, że tak nie myślałam. Nigdy wcześniej nie oglądałam żadnych innych takich programów. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że widzowie będą przeżywać to tak intensywnie. Trochę zachowywałam się jak w prawdziwym życiu. Jeżeli kogoś nie lubię, to też tego nie ukrywam. Pojawił się hejt, z którym ciężko było sobie poradzić, ale koniec końców nie żałuję niczego - skomentowała sytuację Patrycja.

Przeczytaj więcej:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości