Programy

Tom Grabowski był w związku ze znaną prezenterką. Zdradził też powód rozstania

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
"40 kontra 20". Czy Tom Grabowski znalazł miłość?

Tom Grabowski ma za sobą małżeństwo, z którego ma dwoje dzieci. Uczestnik "40 kontra 20" podkreśla, że jest bardzo dumny ze swoich pociech. W programie szukał miłości, a niedawno potwierdził, że w przeszłości spotykał się ze znaną osobą. Była nią Maja Sablewska. Tom opowiedział o ich związku. Zdradził też, jak zakończyła się ich historia.

Tom Grabowski przyznał, że był związany z prezenterką telewizyjną i byłą menedżerką gwiazd Mają Sablewską, znaną widzom TVN z programów "X Factor" i "Sablewskiej sposób na...". Tom zdradził nam niedawno, że po rozstaniu z Amirą z "40 kontra 20" ma dziewczynę, ale nie wyjawił jej tożsamości.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Tom o słynnym zdjęciu z Amello. Czy znali się przed programem?
Tom o słynnym zdjęciu z Amello. Czy znali się przed programem? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Tom Grabowski o związku z Mają Sablewską

Tom Grabowski potwierdził, że łączyła go romantyczna relacja z Mają Sablewską. Ich związek nie przetrwał, ale mężczyzna dobrze wspomina czas spędzony z prezenterką. Zdradził też powód rozstania.

"Byliśmy razem, było fajnie, ale też gdzieś postanowiliśmy też, że tego nie będziemy kontynuować jako para [...] Powodem było to, że każde z nas było na takim etapie w swoim życiu, że niby się rozstaliśmy z tymi partnerami byłymi, ale nie do końca i tak pocieszaliśmy się, no ale było super. Maja, duża klasa" - wyjaśnił.

Wspaniała kobieta. To był świetny okres, dużo spędziliśmy też czasu razem i dużo się działo

Tom Grabowski i Maja Sablewska byli parą
Tom Grabowski i Maja Sablewska byli parą Tom Grabowski i Maja Sablewska byli parą Źródło: MWMEDIA

"40 kontra 20". Tom Grabowski znalazł miłość w programie

Choć Tom ma teraz nową dziewczynę, to szczerze powiedział, że w programie "40 kontra 20" znalazł prawdziwą miłość. Mężczyzna powiedział jasno, że była nią Amira.

Amirze powiedziałem w programie, że to nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale serio to tak wyglądało. Bardzo szybko, po 2-3 dniach moje serce zabiło do niej mocniej. Z mojej strony pojawiły się uczucia do niej

Tom zdradził nam również, dlaczego jego zdaniem związek z Amirą nie przetrwał próby czasu.

Na ten moment chyba nie do końca byłem gotowy na związek z Amirą, ale to życie zweryfikowało i czas, który spędziliśmy wspólnie po programie. Może to nie był ten moment po prostu, bo tam naprawdę wszystko inne było okej

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @40kontra20tvn7

Pozostałe wiadomości