Eliza z "HP" pokazała, jak wygląda po operacji. "Najgorszy ból w życiu"

Eliza z "Hotelu Paradise" pokazała uszy po operacji
Eliza z "Hotelu Paradise" pokazała uszy po operacji
Źródło: player.pl
Eliza Milewska z 5. edycji "Hotelu Paradise" przeszła operację korekty uszu. Na swoim kanale na YouTubie pokazała zdjęcie przed i po zabiegu oraz opowiedziała o tym, dlaczego zdecydowała się na operację. O swoim wyglądzie słyszała różne przykre rzeczy. Eliza otworzyła się na ten temat przed swoimi widzami.

Miłość kwitnie u Elizy i Jaya. Zakochani rozwijają swoją relację. Mieszkają razem i prowadzą kanał w serwisie YouTube, w którym pokazują swoje życie po programie. W jednym z odcinków odpowiadali na pytania internautów. Eliza pokazała swoje uszy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Eliza i Jay z "Hotelu Paradise" o związku, tatuażach i wspólnym mieszkaniu
Jeremiah "Jay" Dąbrowski i Eliza Milewska byli uczestnikami 5. edycji "Hotelu Paradise". Tworzyli parę z najdłuższym stażem, to też wydawało im się, że miejsce w finale mają w kieszeni. Niestety, ostatni tydzień w "Hotelu Paradise" rządzi się swoimi prawami. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzień.tvn.pl Jay i Eliza zdradzili, czy wciąż są razem.

"Hotel Paradise". Eliza pokazała uszy po operacji

Eliza miała kompleks odstających uszu. Przez lata zasłaniała je swoimi długimi włosami. Efekt po operacji jest bardzo widoczny.

Okropnie mnie bolało, niewyobrażalnie. Najgorszy ból w życiu, ale wiele kobiet pisało mi, że wszystko zależy od organizmu. Uważam, że warto pocierpieć dla tego efektu
- wyznała.

"Po 'HP' dostawałam dużo wiadomości o moich uszach. Pomyślałam, że skoro inni też widzą, że są odstające, to niczego sobie nie wymyślam" - dodała Eliza.

Eliza pokazała efekt przed i po operacji uszu
Eliza pokazała efekt przed i po operacji uszu
Źródło: youtube ELJAY

Eliza i Jay pogodzili się z Kubą i Oliwią z "Hotelu Paradise"

Eliza i Jay dostali również inne pytanie od fanów. Opowiedzieli, czy rozmawiają z Kubą i Oliwią. Jay powiedział, że do tej pory unikali rozmowy na ten temat, nigdy nie chcieli tego komentować. Te dwie programowe pary nie wypowiadały się o sobie w samych superlatywach. Eliza i Jay mieli wątpliwości co do szczerości uczuć Kuby do Oliwii. Uczestnicy "HP" unikali też swojego towarzystwa na różnych imprezach całej ekipy. Teraz ich relacje znacznie się poprawiły.

Rozmawiamy z nimi. Po imprezie w Opolu, na której się spotkaliśmy, pogadaliśmy i nie ma kwasu między nami. Pogodziliśmy się
- odpowiedzieli zgodnie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości