Tom Grabowski zdradził, jak syn zareagował na jego powrót do Amiry. Tylko u nas wyjątkowe zdjęcia

"40 kontra 20". Tom Grabowski z synem
Tom Grabowski z synem Oskarem
Źródło: Fot: Vlad Baranov
Tom Grabowski w programie "40 kontra 20" wspominał o tym, że w młodym wieku został ojcem. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedział o wyjątkowej relacji z dorosłym synem. Jak Oskar zareagował na to, że jego tata znów spotyka się z Amirą? Tom zdradził, co w najbliższym czasie planuje zrobić z synem.

Tom Grabowski znów spotyka się z Amirą, którą poznał w 2. edycji "40 kontra 20". Pierwsza próba tworzenia przez nich związku zakończyła się niepowodzeniem, ale para dała sobie jeszcze jedną szansę.

- Spotkaliśmy się przypadkiem w Warszawie, zaczęliśmy rozmawiać, wspominać i chyba razem uznaliśmy, że czasami dwoje ludzi jest dobrze dobranych, tylko spotykają się w złym momencie. I teraz, jak widać, udaje się. Zobaczymy, co z tego wyjdzie, bo spotykamy się od kilku tygodni, ale na razie jest nam dobrze. Miałam po Tomie chłopaka, zrozumiałam, czego chcę, a czego już nie — usłyszeliśmy od Amiry w lipcu.

Dalsza część artykuły poniżej materiału wideo.

CZT_MILIONERZY_BIENIUK_SYNOWIE
Jarosław Bieniuk o przyszłości syna Szymona. "Chciałby studiować za granicą"
Jarosław Bieniuk opowiada o swoich dzieciach i ich przyszłości.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"40 kontra 20". Tom Grabowski został ojcem w młodym wieku. Jaką ma relację z dorosłym synem?

Tom Grabowski udostępnił serwisowi cozatydzien.tvn.pl zdjęcia, które pokazują, jak zmienił się wraz z synem. Jedno zostało wykonane w dzieciństwie Oskara, a drugie to efekt najnowszej sesji zdjęciowej. Tom ma duże doświadczenie w modelingu, a syn poszedł w jego ślady i również świetnie pozuje przed obiektywem. Wiemy, że syn przyjechał do ojca na kilka dni do Polski z Ameryki.

- Oskar ma już 25 lat. Mamy świetny kontakt, to jest bardziej przyjacielska relacja. Od drugiego do szóstego roku życia Oskara mieszkałem z nim sam w Krakowie, bo jego mama była już w Ameryce. Stąd jesteśmy bardzo zżyci - opowiedział Tom o relacji z synem.

Tom z "40 kontra 20" został ojcem w bardzo młodym wieku. Ma też nastoletnią córkę. Mężczyzna przyznał, że choć wczesne tacierzyństwo było dla niego wyznaniem, to teraz cieszy się, że ma już dorosłe dzieci i może korzystać z drugiej młodości.

- Jak w wieku 22 lat zostajesz sam z firmą i z dzieckiem jest ciężko, ale mam to już za sobą. Mam też dużą córkę i inne życie teraz, bo już nie mam małych dzieci i to jest fajne. U mnie jest trochę inaczej niż książkowo, studia skończyłem późno. Dzieci miałem wcześnie, biznes miałem wcześnie, teraz mam luźniej i korzystam z życia, czuję, że żyję - stwierdził w rozmowie z nami.

"40 kontra 20". Tom Grabowski z synem
Tom Grabowski z synem Oskarem
"40 kontra 20". Tom Grabowski z synem
Źródło: Fot: Vlad Baranov

Tom z "40 kontra 20" o reakcji syna na jego powrót do Amiry

Tom Grabowski również powiedział nam o powrocie do Amiry. Specjalnie dla ukochanej przeprowadził się z Krakowa do Warszawy.

- Staramy się odbudować nasz związek. Myślę, że między nami jest coś więcej, bo już każdy z nas coś przeżył, każdy był w innym związku. Uwielbiamy się, a uważam, że prawdziwa miłość to też przyjaźń. Był taki moment, że nie rozmawialiśmy ze sobą, ale życie… nigdy nie mów nigdy — pochwalił się jakiś czas temu.

W najnowszej rozmowie z nami Tom krótko odniósł się do tego, co jego syn myśli o związku taty z Amirą.

- On się już nie odnosi do tego, bo zna ojca, jest z tym okej - przekazał nam.

Oskar jest świetnym facetem, skończył studia, ma pracę, jestem bardzo dumny z niego, jest super gościem, mówi się, że córeczka jest oczkiem tatusia w głowie i tak jest, ale on też jest moim oczkiem
- wyznał Tom.

Czterdziestolatek z "40 kontra 20" powiedział, co planuje z synem w najbliższym czasie.

- Planujemy gdzieś razem pomieszkać za granicą przez kilka miesięcy - zdradził.

Tom z "40 kontra 20" został ojcem w młodym wieku
Tom z "40 kontra 20" pokazał zdjęcie z synem
Tom z "40 kontra 20" został ojcem w młodym wieku
Źródło: Archiwum prywatne Toma Grabowskiego

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Fot: Vlad Baranov

podziel się:

Pozostałe wiadomości