Tom Grabowski z "40 kontra 20" pokazał swoje dzieci. Syn to jego kopia. A córka?

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Tom Grabowski z "40 kontra 20"

Tom Grabowski z programu "40 kontra 20" pokazał na Instagramie, jak wyglądają jego dzieci. Czterdziestolatek ma dorosłe pociechy. Planuje przedstawić fanom swoją córkę, a syn to jego kopia. Internauci twierdzą, że to "skóra zdjęta z ojca". Niektórzy zażartowali, że ciekawie byłoby, gdyby syn Toma zamieszkał na glampingu. 

Tom Grabowski ma 44 lata i jest biznesmenem. Kieruje własną agencją nieruchomości. Ma też spore doświadczenie w telewizji. Można go zobaczyć w serialach i reklamach. Jest wziętym modelem. W przeszłości brał udział w konkursach. W 1997 roku zdobył tytuł Mistera Fitness Polski oraz Vice Mistera Polski. Ma za sobą małżeństwo, a singlem jest od roku. Na co dzień mieszka w Krakowie, ale obecnie przebywa w Chicago. Tam odwiedził swojego dorosłego syna.

Tom Grabowski z "40 kontra 20" o poprzednich relacjach i programie. "Nie zapomnicie 2. sezonu"
Tom Grabowski z "40 kontra 20" o poprzednich relacjach i programie. "Nie zapomnicie 2. sezonu" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"40 kontra 20". Tom Grabowski pokazał swoje dzieci

Tom relacjonuje na Instagramie swój pobyt w Chicago. Opublikował zdjęcie z dorosłym synem Oskarem Grabowskim, który od razu przypadł widzom "40 kontra 20" do gustu. Przystojny chłopak oczarował internautów, którzy zwrócili uwagę na podobieństwo syna do ojca.

"Identyczni", "Młodsza wersja ciebie", "Skóra zdjęta z taty" - czytamy w komentarzach.

"Szkoda, że syn nie jest na glampingu. Ale by była walka między ojcem a synem" - żartują internauci.

"Pozdrów Oscara ode mnie, cudownie razem wyglądacie!" - napisała Joanna Maloney, Dżoana z "40 kontra 20".

Poniżej zdjęcie nastoletniej córki Toma Grabowskiego. Senior z "40 kontra 20" zapowiedział, że planuje live na Instagramie ze swoją młodszą pociechą.

Tom Grabowski pokazał, jak wygląda jego córka Źródło: Instagram @mr.grabowsky

Tom Grabowski w 2. edycji "40 kontra 20"

2. sezon "40 kontra 20" obejrzycie na antenie TVN 7 od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00. Osoby, które nie mogą być na bieżąco, zapraszamy do nadrobienia odcinków w serwisie Player.pl. Co dzieje się teraz w willi Toma? O jego uwagę walczy kilka dziewczyn - wśród nich są zarówno czterdziestki, jak i dwudziestki. Największą rywalką uczestniczek jest Amira. Z Tomem połączyła ją prawdziwa chemia. Ich pocałunki wywołały prawdziwą wojnę na Krecie. Jednak Amira otrzymała już jedno poważne ostrzeżenie. Tom jest też zainteresowany innymi paniami.

Niespodziewanie do programu weszła nowa uczestniczka. Jest nią Amello, która pochodzi z Kenii. Dziewczyna jest modelką, co może być ogromnym plusem dla Toma. Nowa kobieta od razu go zaintrygowała. I na odwrót. Amello jest zainteresowana głównie starszymi mężczyznami.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: X-News

Pozostałe wiadomości