Dominik Abus o wychowywaniu dzieci w luksusie. Podjął ważną decyzję

Dominik Abus i Iga Muszakowska o pieniądzach w domu. Jak rozmawiają z dziećmi o finansach?
Dominik Abus i Iga Muszakowska o pieniądzach w domu. Jak rozmawiają z dziećmi o finansach?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Dominik Abus i jego ukochana Iga Muszakowska opowiedzieli o tym, czym dla nich jest bogactwo. Uczestnik "Gogglebox. Przed telewizorem" powiedział o wartościach, które chce przekazać swoim dzieciom. W rozmowie z Dagmarą Olszewską para odniosła się do hejtu, który czasami pojawia się pod ich postami w mediach społecznościowych. Jak Dominik postrzega swoją popularność?

Dominik Abus wraz z Krzysztofem Radzikowskim występuje w "Gogglebox. Przed telewizorem" od 3. sezonu. Występy w telewizyjnym show są dla niego rozrywką. Na co dzień prowadzi on firmę budowlaną. Jest też w szczęśliwym związku. Razem z Igą Muszakowską wychowuje ich 3-letniego syna oraz bliźniaków z poprzedniego związku partnerki.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Dominik Abus o wychowywaniu dzieci w bogactwie
Dominik Abus i Iga Muszakowska o pieniądzach w domu. Jak rozmawiają z dziećmi o finansach?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dominik Abus i Iga Muszakowska o cenie rozpoznawalności

Dominik i Iga w rozmowie dla cozatydzien.tvn.pl zdradzili, jak radzą sobie z hejtem, który dotyka większość osób znanych w mediach społecznościowych.

- Ja z hejtem nie mam żadnego problemu, bo to są ludzie, na których nie należy zwracać uwagi i trzeba, mówiąc krótko, olewać to, bo to są nieszczęśliwi ludzie, zakompleksieni, którzy mogą swoje negatywne emocje, swój płacz, przelać na klawiaturę i po prostu wyżalić się anonimowo w Internecie [...] Ludziom bardzo wrażliwym chcę powiedzieć, aby nie zwracali uwagi na hejt, bo jest wielu ludzi, którzy przez to mogą nawet popełnić samobójstwo. Hejt dla takich ludzi jest bardzo niebezpieczny - stwierdził Dominik Abus.

Dagmara Olszewska zapytała swoich rozmówców, czy przygotowują dzieci na to, co może spotkać ich ze strony internautów.

- Nie zwracamy uwagi na to, że np. ja jestem rozpoznawalny, pracuję w mediach czy w programach telewizyjnych. Na co dzień pracuję też na budowie, więc o tym nie pamiętam, że pracuję w telewizji, nie zwracamy na to uwagi - wyznał szczerze uczestnik show.

Ukochana Dominika wyznała, że uczy dzieci szacunku do innych osób, ale również ostrzega je przed niektórymi ludźmi.

- Zawsze powtarzam swoim chłopakom, że są różni ludzie. Żeby nigdy nie zwracali na to, jak ktoś coś złego napisze. Nie reagować, nie pisać, przede wszystkim nie utożsamiać się z tym, co jest złe - wymieniła.

Dominik Abus i Iga Muszakowska o wychowaniu dzieci w bogactwie. Wyjaśniają, co to dla nich znaczy

Niektórzy internauci zarzucili parze, że nie powinni wychowywać swoich pociech w bogactwie. Jednak Dominik i Iga wyjaśnili, że dla nich to znaczy więcej niż dobra materialne.

- Majątek to nie są tylko rzeczy materialne. W naszym przypadku bogactwem jest rodzina i to jest dla nas najważniejsze. Mamy troje dzieci i uważam, że jesteśmy bardzo bogatymi ludźmi - wyznała ukochana Dominika Abusa.

Bohater "Gogglebox. Przed telewizorem" zgodził się ze swoją partnerką.

Uważam, że jestem multimilionerem. Prawdziwe bogactwa, typu miłość, szczęście, rodzina, są dla mnie najważniejsze. Dużo pracuję, jeśli chodzi o finanse, to zapewniam swojej rodzinie wysoki standard życia, robię wszystko, by moje dzieci były mądre i miały lżej w życiu ode mnie, ale to też nie będzie wszystko podane na talerzu, tylko moje dzieci na pewno będą nauczone obowiązków i ciężkiej pracy
- podkreślił Dominik Abus.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: cozatydzien.tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości