Dominik Abus

Dominik Abus dodał zdjęcie z żoną

Dominik Abus (Dominik Abou-Khadra) jest gwiazdą programu Gogglebox, w którym występuje od 3 sezonu, a także zawodnikiem MMA. Na co dzień prowadzi firmę budowlaną specjalizującą się w układaniu kostki brukowej i granitowej.

Dominik Abus – życiorys

Wiek Dominika Abusa nie jest znany. To samo dotyczy jego pochodzenia, które jest dla osób postronnych tajemnicą. Ze względu na jego prawdziwe nazwisko, wiele osób podejrzewa, że ma on korzenie arabskie, jednak nikt tego nigdy nie potwierdził.

Dominik Abus jest w związku z Igą Muszakowską, z którą wychowuje trójkę dzieci – ich syna oraz bliźniaki z poprzedniego małżeństwa Igi. Partnerka Dominika zyskała na popularności, po ich wspólnym zdjęciu opublikowanym na Instagramie przez samego Abusa. Jej profil na tej platformie obserwuje kilkadziesiąt tysięcy osób. Kobieta zachwyciła wielu obserwujących swoją urodą i jest przez nich komplementowana w komentarzach pod zdjęciami.

Dominik Abus – kariera

Dominik Abus w życiu prywatnym jest przedsiębiorcą i prowadzi własną firmę brukarską. W wolnym czasie nagrywa filmiki na kanał Strong Ekipa na Youtube razem ze swoimi znajomymi – Krzysztofem Radzikowskim i Konradem Karwatem. Nagrywają rozmowy na poruszające i poważne tematy, aby nakłonić swoich widzów do przemyśleń. Tłumaczą poruszane zagadnienia i sprawdzają, jak wpływają one na życie nas wszystkich. Poza tym na kanale Strong Ekipa pojawiają się filmiki dotyczące zainteresowań jego twórców, takie jak ćwiczenia na siłowni czy też walki na Fame MMA. Wśród udostępnianych materiałów nie brakuje również zabawnych challengy i pranków.

Dominik Abus jest znany z udziału w programie „Gogglebox. Przed telewizorem”. Jest to polskim program telewizyjny typu reality show emitowany od 2014 roku na antenie TTV. Został oparty na brytyjskim formacie „Gogglebox”. Program polega na komentowaniu popularnych programów rozrywkowych, do których należą: „Szpital”, „Na Ratunek 112”, „Milionerzy”, „Na wspólnej”, „Fakty”, a także mecze i wydarzenia sportowe.

Dominik Abus Dołączył do niego w trzecim sezonie i od razu zyskał sympatię widzów dzięki swojemu specyficznemu poczuciu humoru i żartami, które rzuca komentując różne programy. Abus twierdzi, że program jest dla niego jedynie odskocznią od życia prywatnego i nigdy nie porzuci swojej firmy, aby zostać celebrytą.

Dominik nierzadko wspomina o przebytej walce z depresją, którą nazywa „rakiem duszy”. Dzięki opowiadaniu o doświadczeniach z tą chorobą, chce uświadomić swoim odbiorcom, że nie można lekceważyć depresji, ani ludzi, którzy się z nią zmagają.

Dominik Abus o walce z depresją
Dominik Abus o walce z depresją Dominik Abus o walce z depresją i wsparciu specjalistów

Źródło zdjęcia głównego: TOMASZ URBANEK/ TVN