Iza Zeiske z "Gogglebox" o partnerce syna. Zdradziła, jakie ma wymagania

Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" o przyszłej partnerce Joachima i zazdrości o syna
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Iza Zeiske z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" ma syna Joachima, który występuje razem z mamą w show. Na planie "99 – Gra o wszystko. VIP" Dagmara Olszewska z cozatydzien.tvn.pl dowiedziała się, czy uczestniczka znana z TTV obawia się momentu, gdy syn przyprowadzi do domu swoją partnerkę. Czy Iza będzie zazdrosna o ukochanego jedynaka?

Izabela Zeiske od lat komentuje dla widzów TTV popularnie produkcje telewizyjne. W programie "Gogglebox. Przed telewizorem" towarzyszy jej syn oraz matka. Za to w show "99 – Gra o wszystko. VIP" kobietę wspiera mąż — Bogusz Zeiske.

Iza Zeiske z "Gogglebox" o przyszłej partnerce Joachima i zazdrości

Dagmara Olszewska z cozatydzien.tvn.pl miała okazję porozmawiać z uczestnikami 4. sezonu programu "99 – Gra o wszystko. VIP". W show występują znani z TTV bohaterowie, ale również nowe twarze z programów takich jak: "Zakup w Ciemno", "Diabelnie boskie", "Życie na kredycie", "Kanapowczynie" oraz "Super rolnicy". 

Iza Zeiske ma bliską relację z synem. Choć, jak to w rodzinie, zdarza się im sprzeczać, to zawsze mogą na siebie liczyć. Czy Iza obawia się momentu, gdy Joachim przyprowadzi do domu ukochaną osobę? Dowiedzieliśmy się, co bohaterka "Goggleboxa" myśli na temat zazdrości o syna.

- Ja przypuszczam, że w każdej matce jakaś zazdrość drzemie i trzeba umieć mądrze do tej zazdrości podejść. Tak że ja już kiedyś miałam namiastkę tego. Będę się cieszyła, jeżeli to będzie dziewczyna porządna, znaczy porządna, czyli taka normalna dziewczyna, która będzie mu odpowiadała i będę widziała, że jest taka, jak ja dla mojego męża — wyznała.

Iza Zeiske uściśliła, jak powinna się zachowywać jej przyszła synowa. Ma ona dbać o mężczyznę.

- Bo do tego jesteśmy stworzone, że musimy dbać o mężczyzn, o dzieci. Jeżeli będą się zgrywać, będą zadowoleni, szczęśliwi razem, to mi nic do tego — stwierdziła na koniec.

Iza Zeiske napisała książkę

Iza Zeiske pochwaliła się, że napisała książkę. Pozycja pt. "Nigdy nie jest za późno na siebie" jest już dostępna w przedsprzedaży.

Książka inspirowana moim życiem, trochę ubarwiona, ale kto mnie zna, będzie wiedział, co jest prawdą, a co fikcją. Przedstawiam okładkę książki
- zwróciła się do fanów na Instagramie.

Główną bohaterką książki jest Iza, czyli Bella — przykładna żona, matka, przyjaciółka, pracownica banku. Jednak praca ją wypala i stresuje. Ma kochanego męża, który nie daje jej jednak tyle czułości, na ile ona liczy. Kobieta wychowuje też synów. Iza czuje, że jej życie zaczyna przypominać życie jej... matki. Postanawia coś w nim zmienić. Pragnie zasmakować go na nowo, podróżować, odkrywać siebie i swoje pasje.

"Zabawna opowieść o poszukiwaniu samej siebie, spełnianiu marzeń bez względu na wiek i ogromnej sile przyjaźni" - czytamy w opisie książki.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości