Marta Szatańska z "Top Model" pogryziona przez psa. Pokazała poważne obrażenia

Marta Szatańska z "Top Model"
Marta Szatańska z "Top Model"
Źródło: TVN
Marta Szatańska została pogryziona przez psa. Ucierpiały przede wszystkim jej nogi, całe w siniakach i zadrapaniach. Agresorem okazał się zwierzak, który zaledwie dwa tygodnie temu trafił pod opiekę mamy modelki. Kompletnie wystraszony nową sytuacją, lęk i frustrację wyładował na córce właścicielki.

Marta Szatańska przez jakiś czas będzie zapewne unikać krótkich stylizacji, choć ta sytuacja mogła się skończyć o wiele gorzej. Najbardziej ucierpiały nogi modelki. To wynik bliskiego spotkania z psem mamy, który ma za sobą doświadczenie życia w schronisku...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Kulisy finałowej sesji "Top Model" w Brazylii cz. 1

Marta Szatańska z "Top Model" pogryziona przez psa

Marta Szatańska to jedna z tych niewielu uczestniczek "Top Model", których absolutnie nie da się pomylić. Jej wyjątkową urodą jurorzy zachwycali się już od pierwszego kroku na castingowym wybiegu, wróżąc uczestniczce świetlaną przyszłość w zawodzie. Po jej instgramowym profilu, na którym pojawiają się coraz to nowe efekty profesjonalnych sesji, można wnioskować, że oceniający i tym razem mieli rację.

Jak większość aktywnych modeli, i Marta Szatańska regularnie informuje internautów nie tylko, co dzieje się w jej życiu zawodowym, ale i prywatnym. Tym razem wieści nie są jednak pozytywne. Modelka uległa wypadkowi, i to dość spektakularnemu. Jak tłumaczyła w InstaStories, została zaatakowana przez psa.

"Wyszłam rano do sklepu i się rzucił na mnie" - wyznała, udostępniając zdjęcia ran i siniaków po ugryzieniach.

Dalej modelka wytłumaczyła, że chodzi o psa, który najprawdopodobniej dużo już w swoim życiu przeszedł.

"To pies mamy, wzięty ze schroniska i jest z nami dopiero dwa tygodnie, więc musi się przyzwyczaić do mnie" - dodała.

"Top Model": Marta Szatańska
"Top Model": Marta Szatańska

Marta Szatańska podczas finału "Top Model"

Dokładnie 25 października poznaliśmy kolejnego zwycięzcę polskiej edycji "Top Model". Największe uznanie fanów programu zdobył Dominik Szymański i to właśnie on zgarnął główne nagrody - kontrakt z agencją modelingową, okładkę magazynu modowego i dwa razy większą niż dotychczas kwotę - 200 tys. zł.

Podczas uroczystego finału pojawili się wszyscy uczestnicy 12. edycji "Top Model", w tym i Marta Szatańska, która zakończyła programową przygodę na etapie 10. odcinka. Na podsumowującym wybiegu pokazała się w kilku odsłonach - zaprezentowała szykowny czarny garnitur, skórzany kostium w kolorze śliwki i i metaliczną srebrną stylizację o charakterze sportowym.

"I tak oto zakończyła się 12. edycja Top Model. Czy będę dalej brnąć w modeling ? Oczywiście, że tak ale teraz potrzebuję trochę odpoczynku i regeneracji. Od nowego roku lecę jak szalona także będzie się działo. Modeling to coś co kocham" - zadeklarowała pod relacją z finału na Instagramie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości