Programy

Adam Podwapiński w "Hotelu Paradise 6". Co wiadomo o jego życiu?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Adam Podwapiński

Adam Podwapiński to uczestnik 6. edycji "Hotelu Paradise". Jest przebojowy, wygadany i żądny przygód. Chce wreszcie znaleźć wymarzoną partnerkę. Jaka ma być? Co wiadomo o życiu nowego mieszkańca hotelu Paradise?

Adam Podwapiński to uczestnik nowej edycji "Hotelu Paradise". Kocha sport i motoryzację. Przeczytajcie więcej na jego temat!

Adam Podwapiński z "Hotelu Paradise" - wiek, zawód, praca, skąd pochodzi

Adam Podwapiński ma 26 lat i pochodzi ze Szczecina. Wciąż zmienia pracę - sprzedawał auta, miał swój salon detailingu, był operatorem dźwigu, pracował w handlu. Jednak nie znalazł jeszcze tego, co by go w stu procentach satysfakcjonowało. Jednego jest pewien. Kocha samochody. Marzy mu się prowadzenie własnego kanału na YouTube, na którym będzie je testował.

Adam Podwapiński
Adam Podwapiński Źródło: TVN/Dorota Nowakowska

Adam Podwapiński z "Hotelu Paradise" - jaki jest, pasje

Wielką pasją Adama Podwapińskiego jest sport. 26-latek gra w squasha, bilard, uprawia sporty wodne i ćwiczy na siłowni. Trenował także sporty sylwetkowe i startował w zawodach. Z charakteru Adam jest przebojowy, wygadany i żądny przygód. Potrafi być zarówno ciepłym i kochającym misiem, jak i zimnym draniem. Stawia na zabawę, ale w głębi duszy chciałby się prawdziwie zakochać. W relacjach damsko-męskich lubi wyzwania. Jeśli widzi, że od razu zdobędzie dziewczynę bez trudu, nawet nie zaczyna się starać. Ciągle szuka swojego miejsca na ziemi. Jest zaradnym mężczyzną, z głową na karku, więc radzi sobie jak może.

Adam Podwapiński
Adam Podwapiński Źródło: TVN/Dorota Nowakowska
Laura i Kasper z "HP" w ogniu pytań
Laura i Kasper z "HP" w ogniu pytań Laura i Kasper z "Hotelu Paradise" odpowiedzieli na intymne i trudne pytania. Jak wygląda ich związek?

Adam Podwapiński z "Hotelu Paradise"- związki, ideał partnerki

Adam Podwapiński szuka partnerki z całym pakietem - od kumpeli po porządną kandydatkę na przyszłą żonę. Ma za sobą dwa poważne związki, a jeden z nich przypieczętowany był zaręczynami. Jego ideał to wysoka, zgrabna i ładna blondynka lub brunetka, pełna gracji i dobrze wychowana dziewczyna.

Adam Podwapiński
Adam Podwapiński Źródło: TVN/Dorota Nowakowska

Adam Podwapiński z "Hotelu Paradise" – Instagram

Adam Podwapiński ma prywatny profil na Instagramie. Jego nick to @psychoadas.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości