Programy

Adriana Hyzopska z "Top Model" jest osobą transpłciową. Do tematu podchodzi bardzo dojrzale

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Adriana Hyzopska z "Top Model"

Adriana Hyzopska to jedna z uczestniczek, które dostały się do domu "Top Model". Co o niej wiemy?

Adriana Hyzopska jest osobą transpłciową. Chciałaby w pełni fizycznie stać się kobietą. Uczestniczka do tematu podchodzi bardzo dojrzale, dlatego może stanowić wzór dla innych. Bardzo chciałaby zostać profesjonalną modelką.

Adriana Hyzopska z "Top Model" – kim jest, skąd pochodzi, wiek

Adriana Hyzopska ma 18 lat, pochodzi z Klonowca Wielkiego. Jest uczennicą technikum w Łodzi. Jest osobą transpłciową. Kilka miesięcy temu rozpoczęła terapię hormonalną, aby w pełni fizycznie stać się kobietą. Jest bardzo świadoma siebie i swojej przemiany. Podchodzi do tematu bardzo dojrzale i odpowiedzialnie. Siostra jest jej największym wsparciem. Adriana pasjonuje się makijażem. Jest wizażystką i zdobyła nawet tytuł Mistrzyni Polski w makijażu artystycznym i artystycznym scenicznym. 18-latka bardzo dobrze poradziła sobie na castingu i boot campie, dlatego dostała się do domu "Top Model".

"Top Model 11" - uczestnicy: Adriana Hyzopska
"Top Model 11" - uczestnicy: Adriana Hyzopska Źródło: TVN/Marcin Tyszka
"Top Model". Michał Piróg o programie. Czego możemy się spodziewać?
"Top Model". Michał Piróg o programie. Czego możemy się spodziewać? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Adriana Hyzopska z "Top Model" – Instagram

Adriana Hyzopska ma swój profil w mediach społecznościowych. Na Instagramie znajdziecie ją pod nickiem @adrianahyzopska. Dodaje tam zdjęcia z sesji fotograficznych.

"Top Model" – gdzie i kiedy oglądać?

11. sezon programu "Top Model" można oglądać w telewizji TVN i w Playerze w każdą środę o 21.35.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości