Gwiazdy

Julia Kamińska pierwszy raz o nowym ukochanym. Ucięła plotki o tym, gdzie się poznali

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Julia Kamińska potwierdziła związek. Ucięła plotki na swój temat

Julia Kamińska potwierdziła, że przestała być singielką. Jakiś czas temu wzbudziła ogromne zainteresowanie fanów. Opublikowała romantyczne kadry z pewnym mężczyzną. Teraz w wywiadzie przed kamerą przyznała, że jest to jej nowy chłopak. Aktorka sprostowała też pewną plotkę na temat jej związku.

Gwiazda rzadko udziela informacji na temat swojego życia prywatnego. O jej poprzednim związku fani również niewiele wiedzieli oprócz tego, że aktorka mieszka ze starszym o dekadę scenarzystą Piotrem Jaskiem. Teraz wyjaśniła jedną rzecz dotyczącą jej nowej relacji.

Julia Kamińska po rozstaniu pracowała z Piotrem Jaskiem

Julia Kamińska i Piotr Jasek poznali się na planie serialu "BrzydUla". Żyli u swojego boku 12 lat. Wiele osób uważało ich relację za bardzo dojrzałą i godną pozazdroszczenia. Aktorka i scenarzysta musieli pracować ze sobą nawet po zakończeniu związku. Gwiazda zapewniła, że po rozstaniu nie mają do siebie żalu.

"Mamy bardzo dobrą relację i myślę, że to się nigdy nie zmieni. Ani ja, ani Piotr nie chcemy opowiadać o szczegółach naszego życia, to jest sprawa bardzo intymna. I tak jest nam lepiej" - powiedziała w programie "Uwaga!" TVN.

Tydzień temu Julia Kamińska zasugerowała fanom, że ma już nowego chłopaka. Pokazała na Instagramie jego zdjęcie i napisała, że za nim tęskni.

"Kocham Cię kochanie" - odpisał jej nowy wybranek.

W drugiej części artykułu sprawdzicie, co Julia Kamińska zdradziła na temat nowego związku.

Joanna Przetakiewicz nigdy nie pokłóciła się z mężem. "Nauczyliśmy się szacunku"
Joanna Przetakiewicz nigdy nie pokłóciła się z mężem. "Nauczyliśmy się szacunku" Joanna Przetakiewicz w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o małżeństwie z Rinke Rooyensem. Projektantka przyznała, że jej związek jest idealny i nigdy nawet nie pokłóciła się ze swoim ukochanym. Zdradziła też przepis na sukces w miłości. "Nauczyliśmy się ogromnego szacunku do siebie, tolerancji i ogromnej łatwości bycia ze sobą" - powiedziała.

Julia Kamińska o nowym partnerze. Ucięła plotkę na jego temat

Julia Kamińska zdaje sobie sprawę z tego, że fani liczą na więcej szczegółów dotyczących jej nowej miłości. Na razie potwierdziła tylko tyle, że mężczyzna ze zdjęcia jest jej szczególnie bliski.

Opublikowałam takie zdjęcie, domyślałam się, że sporo namiesza. Na zdjęciu jestem ja z moim partnerem i tylko tyle powiem [...] Jestem szczęśliwa

Aktorka nadal chce zachować jak najwięcej prywatnych spraw dla siebie. Zdecydowała się jednak sprostować pewien fakt. Zdementowała plotki o tym, że poznała ukochanego w mediach społecznościowych.

"Nie powiem, jak się poznaliśmy i nie będę udzielać żadnych informacji, ponieważ ostatnio udzielałam jakiegoś wywiadu w ogóle w innej sprawie i potem te słowa, które padły, a mówiłam à propos mediów społecznościowych, zostały wykorzystane w taki sposób, że tytuł artykułu sugerował, że poznaliśmy się na Instagramie, co jest nieprawdą" - dodała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości