Agnieszka Łyczakowska ze "ŚOPW" zachwyciła ślubną kreacją. Na weselu nie zabrakło sław

Agnieszka Łyczakowska-Janik
Agnieszka Łyczakowska-Janik zachwyciła ślubną kreacją
Źródło: Instagram @agnieszka_lyczakowska
Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojciech Janik znani ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ponownie powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Tym razem zdecydowali się na ceremonię kościelną i w gronie rodziny i przyjaciół celebrowali miłość. W mediach społecznościowych pojawiły się już pierwsze relacje z tego wyjątkowego dnia. Panna młoda wyglądała olśniewająco.

Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojciech Janik poznali i pobrali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" Od początku wiedzieli jednak, że gdy ich uczucie przetrwa eksperyment, będą chcieli urządzić ślub kościelny i zorganizować prawdziwe, polskie wesele. To marzenie ziściło się 9 czerwca 2023 roku. Zobaczcie zdjęcia z ich ślubu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Krzysztof Miruć o życiu uczuciowym. Otrzymał nietypową ofertę matrymonialną

Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojciech Janik ze "ŚOPW" wzięli ślub kościelny

Agnieszka Łyczakowska-Janik od kilku miesięcy prowadzi kanał na YouTubie, w którym pokazuje jak wygląda jej życie u boku Wojciecha Janika po udziale w programie. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dokładnie relacjonowała też przygotowania do wielkiego dnia - zawarcia małżeństwa w kościele i wymarzonego wesela.

Agnieszka i Wojciech ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznali się w 4. edycji show. Dwa lata temu para odnowiła przysięgę małżeńską. Żona Wojtka posługuje się dwoma nazwiskami: Łyczakowska-Janik.

"Chyba nikt by nie przypuszczał, że burmistrz, który ponad dwa lata temu udzielał nam ślubu, stanie się naszym dobrym znajomym, u którego będziemy bawić się na weselu. Życie jest pełne niespodzianek. A my przy okazji bycia w Przasnyszu postanowiliśmy odnowić przysięgę, zmienić nazwisko i móc powrócić do przeszłości, by jeszcze raz w małym procencie przeżyć to, co 16 lutego 2019 roku" - napisała Agnieszka Łyczakowska na Instagramie.

Niedługo później, para ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło przy nich rodziny i przyjaciół. W zaszczytnym gronie pojawiło się też wiele osób doskonale znanym widzom TVN i TVN 7. Wśród nich był Chris Ducci z 1. edycji "Hotelu Paradise" z narzeczoną Moniką Czajkowską, czy Iga Śmiechowicz, Agata Stankowska i Jacek Wojciechowski ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Zobaczcie, jak pięknie prezentowała się młoda para.

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ponownie się pobrali
Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: Instagram
Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzięli ślub kościelny
Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: Instagram
Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z gośćmi
Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: Instagram

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik o przygotowaniach do ślubu

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik w dniu ślubu gościli u siebie kamery "Dzień Dobry TVN". Na antenie pokazali wybraną salę weselą i udzieli krótkiego wywiadu, w którym przyznali, że chcieli zawrzeć małżeństwo kościelne ze względu na córkę.

"To za sprawą tej małej istotki. Chcieliśmy Bogu podziękować, że jest z nami i chcieliśmy to już tak przyklepać przed Bogiem" - powiedział Wojciech Janik.

Córeczka pary miała podczas ceremonii ważną rolę - podawała rodzicom obrączki. Co jeszcze wiemy o zaślubinach pary z miłosnego show?

Na weselu miało pojawić się ponad 130 gości, w tym przyjaciele pary z innych edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

"To miejsce wybraliśmy już parę lat temu, bo przyjechaliśmy tutaj w odwiedziny. Zakochaliśmy się w tym miejscu. Rok temu wyprawialiśmy tutaj chrzciny Antosi i uznaliśmy, że ślub też musi tutaj być" - powiedział Wojciech Janik o sali weselnej.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl życzy młodej parze samych szczęśliwych chwil!

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @agnieszka_lyczakowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości