Ola z "HP" zaskoczyła wyznaniem dotyczącym relacji z Jędrkiem. "To nie jest łatwe"

Aleksandra Sznajder z "Hotelu Paradise 8"
Aleksandra Sznajder z "Hotelu Paradise 8"
Źródło: Materiały prasowe
Aleksandra Sznajder niemal od pierwszych chwil spędzonych w "Hotelu Paradise" budzi spore zainteresowanie widzów. Piękna i zdeterminowana do osiągnięcia celu kobieta jasno bowiem wyraża swoje zdanie i nie szczędzi komentarzy względem innych. Kilka razy zaznaczyła również, że jest zainteresowana Jędrkiem, jednak nie wie co zrobić z uczuciami ze względu na dobre stosunki z Agnieszką. Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych odniosła się do tematu. Jej wypowiedź wielu z was może zaskoczyć!

8. edycja "Hotelu Paradise" nieubłaganie zbliża się do końca. Uczestnicy jasno zaznaczają, że na karkach już czuć zew rywalizacji i chęć pojawienia się na Ścieżce Lojalności. Kto będzie mógł dostąpić tego zaszczytu? O wszystkim dowiecie się już niedługo!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Klaudia El Dursi o nowym sezonie "Hotelu Paradise". Jak brak powrotów wpłynął na rozgrywkę?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aleksandra Sznajder z "Hotelu Paradise" o relacji z Jędrkiem i Agnieszką

Sesje pytań i odpowiedzi na dobre zagościły na instagramowych profilach uczestników "Hotelu Paradise". Widzowie i fani programu wykorzystują tę możliwość by lepiej poznać tych, których oglądają na szklanym ekranie. Bohaterowie rajskiego show natomiast często używają Q&A jako możliwości do wytłumaczenia swojego zachowania, czy toku rozumowania. Właśnie w ten sposób dowiedzieliśmy się, co Aleksandra Sznajder myślała o relacji z Jędrkiem i chęci sparowania się w nim podczas pobytu w Wietnamie.

"Czemu nie sparujesz się z Jędrzejem? Patrzysz na Agę i jesteś z kimś, kogo nie lubisz" - napisał bez ogródek jeden z internautów.

Na odpowiedź Oli nie musieliśmy długo czekać.

"To nie jest takie łatwe jak się wydaje przed telewizorem. Chciałam się zachować fair wobec Agnieszki, to prawda. Jędrek też jednak powiedział, że nie wie 'co ma w głowie', więc taką podjęłam decyzję" - powiedziała.

Aleksandra Sznajder
Aleksandra Sznajder
Źródło: Instagram

Kacper Bleja z "Hotelu Paradise" o zachowaniu Oli w programie

Minione odcinki "Hotelu Paradise" upłynęły pod znakiem sielanki Ady i Bartka, rozgoryczenia Natalii względem zachowania innych i nocnej kłótni Kacpra z Olą. Ci ostatni bowiem mieli do siebie od dawna wiele pretensji, jednak chrapanie mężczyzny przelało czarę goryczy. Ona poprosiła go o ciszę, on natomiast nie kryjąc nerwów, przeklął pod nosem. Aleksandra jednak zrozumiała jego słowa znacznie ostrzej, co spowodowało, że doszło do poważnego spięcia, w które nagle zaangażowało się więcej osób.

W jednej z sesji pytań i odpowiedzi na Instagramie Kacper odniósł się do tej sytuacji.

"Wypowiesz się na temat gaslightingu Oli? Wszystkim wmówiła, że kazałeś jej wypier..." - czytamy w wiadomości od internuaty.

Na odpowiedź uczestnika nie musieliśmy długo czekać.

"Nie mi to oceniać, ale myślę, że Ola faktycznie mogła pomyśleć, że to powiedziałem. Przecież to jest nagrywane i użyła też tego przekonującego argumentu. Chociaż może to była taka taktyka, na destabilizację sympatii względem mojej osoby na tle grupy. Może Ola to taki gracz. A tak na serio. Myślę, że nie było to świadome działanie z jej strony, ale oczywiście mogę się mylić" - wyznał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości