Viki Gabor nie chodzi na lekcje do szkoły. "Pewnie bym nie miała spokoju"

Viki Gabor
Viki Gabor
Źródło: MWMEDIA
Viki Gabor w najnowszym wywiadzie opowiedziała, jak łączy edukację z karierą w show-biznesie. 17-latka niedawno poszła do pierwszej klasy liceum, jednak nie przychodzi do szkoły. Nastolatka postawiła bowiem na naukę zdalną. "W szkole pewnie bym nie miała spokoju" - powiedziała.

Viki Gabor zyskała popularność, gdy była jeszcze małą dziewczynką i chodziła do szkoły podstawowej. Najpierw zaczynała swoją przygodę z show-biznesem od programu muzycznego, a potem pojechała na Eurowizję Junior i wygrała ten konkurs jako druga Polka w historii. Wówczas jej kariera nabrała zawrotnego tempa i obecnie Viki Gabor jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd młodego pokolenia.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Łukasz Kadziewicz o wychowywaniu córki
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Viki Gabor uczy się w pierwszej klasie liceum dzięki zdalnej formie edukacji

Viki Gabor niedawno odwiedziła studio "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o łączeniu pracy wokalistki z nauką w szkole. 17-latka uczy się obecnie w liceum, jednak nie stawia się na lekcjach osobiście. Wszystko odbywa się drogą internetową.

"Od początku, jak zaczęłam swoją karierę i szkołę, ustaliliśmy z moim teamem, że mam taki kalendarz i wszystko jakoś ogarniam, daję radę. Mam dobre oceny, muszę się pochwalić, na razie jest okej, no i mam wszystko w sumie zdalnie. Jestem w takiej szkole, gdzie wszystko zdaję tak naprawdę z domu, więc powiedzmy, że mam taki luz. Nawet jak jestem w trasie, mogę zdać egzamin. Jest to naprawdę fajna szkoła i odnajduję się w niej" — wyznała Viki Gabor.

Viki Gabor w tym roku poszła do pierwszej klasy liceum i jak zapewnia, mimo zdalnej formy edukacji, nie brakuje jej na co dzień kontaktu z innymi rówieśnikami.

"Mam taki komfort, że nikt się na mnie nie patrzy i mogę się skupić na lekcjach. Jakbym była w szkole teraz, to pewnie bym nie miała spokoju, więc odpowiada mi ten schemat" - wyjaśniła.

Viki Gabor o łączeniu nauki z pracą wokalistki

Viki Gabor przy okazji podkreśliła, że jej rodzice od początku jej kariery zawsze powtarzali, że to nauka powinna być dla niej najważniejsza. Mama oraz tata nastolatki nie odpuszczają, jeśli chodzi o zaległości szkolne. 17-latka zapewniła, że ma takie samo podejście do tego tematu.

"Mama zawsze mnie pcha do tej szkoły, tak samo, jak i tata. Mnie na tym też zależy, więc jest dobrze" - mówiła.

Na koniec dodała, że dobrze pamięta moment, gdy jej kariera zaczęła nabierać tempa. To właśnie wtedy po raz pierwszy odbyła z rodzicami poważną rozmowę na temat edukacji.

"Pamiętam, że mieliśmy taką rozmowę, że szkoła musi być zrobiona. Kariera karierą, ale szkoła musi być" - zakończyła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości