"Diabelnie boska" Alex Morzyńska – co wiemy o jej życiu, karierze i udziale w programie TTV?

Alex Morzyńska z "Diabelnie boskie"
Alex Morzyńska z "Diabelnie boskie"
Źródło: Grzegorz Gołębiowski/TVN
Alex Morzyńska to polska celebrytka, która cieszy się popularnością na Instagramie. Młoda kobieta dzieli swoje życie między Warszawę a Londyn, gdzie pracuje jako influencerka, korepetytorka z języka angielskiego i personal shopper. Co jeszcze o niej wiemy?

Alex Morzyńska to polska celebrytka, która dzieli życie między Warszawę a Londyn. Pracuje jako influencerka, korepetytorka i personal shopper. Nie boi się eksperymentować i odważnie realizować swoje marzenia, co przyciąga fanów na jej profil na Instagramie. Obecnie bierze udział w programie TTV "Diabelnie Boskie", gdzie pokazuje, że twardo stąpa po ziemi i najlepiej czuje się w swojej skórze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Przekaż 1,5% na fundację TVN w 2023 roku
Przekaż 1,5% podatku na Fundację TVN
Źródło: TVN

Alex Morzyńska – życiorys

Alex Morzyńska urodziła się i wychowała w Warszawie, ale zawsze marzyła o podróżowaniu i poznawaniu świata. Z czasem zaczęła realizować swoje marzenia, przeprowadzając się do Londynu i podróżując po egzotycznych krajach, takich jak Tajlandia.

Alex Morzyńska – kariera

Alex Morzyńska zaczynała swoją karierę od prowadzenia bloga o modzie i stylu życia. Z czasem zaczęła zdobywać popularność na Instagramie, gdzie dzieliła się swoimi stylizacjami, podróżami i codziennym życiem. Obecnie jej konto na Instagramie ma kilkaset tysięcy obserwujących. Poza byciem influencerką Alex Morzyńska udziela prywatnych lekcji z języka angielskiego oraz pracuje jako personal shopper, co daje jej możliwość łączenia pasji z pracą.

Alex Morzyńska – życie prywatne

Alex Morzyńska jest obecnie singielką i skupia się na czerpaniu z życia jak najwięcej. Na jej profilu na Instagramie często pojawiają się zdjęcia z imprez, podróży oraz spotkań z przyjaciółmi. Alex chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym ze swoimi fanami.

Alex Morzyńska w programie "Diabelnie Boskie"

Alex Morzyńska została jedną z bohaterek programu "Diabelnie Boskie", który możemy oglądać w piątki o 22:05 na antenie telewizji TTV. W tym show kobiety pokazują, że bajka o Kopciuszku to nie ich bajka. Każda z uczestniczek twardo stąpa po ziemi i najlepiej czuje się w swojej skórze. Alex, podobnie jak pozostałe uczestniczki, kocha decydować, błyszczeć i być na fali wznoszącej. Jednak zawsze idzie tam, gdzie chce, ponieważ jest diabelnie boska!

W nowym reality show "Diabelnie boskie" oprócz Alex Morzyńskiej widzowie zobaczą także Izę Macudzińską-Borowiak, Katarzynę "Lalunę" Lirsz, Julię von Stein oraz Carinę Lundmark.

 "Diabelnie boskie"
Wiosna na antenie TTV
"Diabelnie boskie"
Źródło: mat. prasowe

Alex Morzyńska – Instagram

Alex jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie dzieli się swoimi stylizacjami, podróżami oraz inspiracjami na temat zdrowego stylu życia. Jej konto na Instagramie obserwują rzesze fanów, którzy chcą czerpać inspiracje z życia "diabelnie boskiej" influencerki. Nazwa jej konta to @MissIamAlex.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Grzegorz Gołębiowski/TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości