Gwiazdy TTV na zdjęciach ze studniówki. Poznajcie "Big Boya" i Jacka Szawiołę?

Autor:
Dagmara
Olszewska
"Gogglebox 17" od 5 września w TTV

Życie prywatne gwiazd znanych ze szklanego ekranu od lat budzi wśród widzów i internautów wiele emocji. W mediach społecznościowych pojawiła się niedawno nie lada gratka dla tych, którzy bacznie wyczekują informacji o tym, jak wyglądała przeszłość ich ulubieńców z TTV. Mogli bowiem zobaczyć 8 doskonale znanych osób w… studniówkowym wydaniu. Mateusz "Big Boy" Borkowski i Jacek Szawioła są niemal nie do poznania.

W mediach społecznościowych przedstawiono aż 8 fotografii osób, które widzowie doskonale znają ze swoich ulubionych programów. Na instagramowym profilu kanału TTV widzowie otrzymali także zagadkę. Sprostacie zadaniu i odgadniecie tożsamość wszystkich osób? 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Izabela Zeiske z "Gogglebox" o małżeństwie i kłótniach
Izabela Zeiske z "Gogglebox" o małżeństwie i kłótniach Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Gwiazdy TTV na zdjęciach ze szkoły 

"Gogglebox. Przed telewizorem", "Królowe życia" czy "99. Gra o wszystko. VIP" - to tylko kilka z najchętniej oglądanych programów z ramówki TTV. Nic więc dziwnego, że wielu widzów zainteresowanych tym, jak żyją bohaterowie ich ulubionych produkcji, zaczynają poszukiwania zdjęć i relacji w mediach społecznościowych. To właśnie tam czeka na nich trudna zagadka. Tylko najbardziej dociekliwi będą w stanie odgadnąć tożsamość wszystkich osób znanych ze szklanego ekranu. 

Jeśli dowiedzieć się, kto widnieje na zdjęciach — mamy dla Was rozwiązanie zagadki. Na fotografii numer jeden w wyjątkowym garniturze prezentuje się Mateusz "Big Boy" Borkowski. Na zdjęciu numer dwa, całą uwagę kradnie piękna Julia von Stein z "Królowych życia". Kolejne osoby to Jacek Szawioła, Izabela Zeiske, Inga z "Gogglebox. Przed telewizorem" znana na Instagramie jako "Kobieta Igła", Jakub Porada, Dominik Gumienny i Dominik Abus. Tożsamość ilu osób odgadliście za pierwszym razem? 

TTV 2023 - co zobaczymy w ramówce stacji? 

W 2023 roku widzowie stacji TTV nie będą mogli narzekać na nudę. W wiosennej ramówce pojawi się bowiem kilka nowych edycji kultowych programów, a także, całkowicie nowe projekty. 

4 marca na antenie TTV zawita kolejna odsłona programu "99. Gra o wszystko. VIP". Tym razem w show wzięły udział… pary! Uczestnicy ulubionych produkcji przyjechali bowiem zmierzyć się w nietypowych konkurencjach ze swoimi partnerami, partnerkami, przyjaciółmi i… rodziną. 

Od 1 marca, od poniedziałku do czwartku, o godzinie 20:00 antenę przejmie "Zakup w ciemno". To zupełnie nowe reality show, które pokaże emocje prosto z hal magazynowych. Jesteście ciekawi, co znajdzie się w tajemniczych kontenerach? 

Początek marca to także czas na premierę "Diabelnych boskich". W tym formacie poznacie historię kilku niezwykłych kobiet. Wśród nich znalazła się Julia von Stein, Izabela Macudzińska, czy Katarzyna Lirsz znana jako "Laluna". 

Wiosenna ramówka TTV to moment na to, by światło dzienne ujrzał nowy projekt Malwiny Wędzikowskiej. Stylistka wystąpi bowiem wraz z rodzicielką w programie "Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka". Panie zmierzą się z przeszłością i zostaną poddane wielu ciekawym zadaniom. 

27 lutego na antenie TTV pojawi się też kolejny sezon kultowego już "Gogglebox. Przed telewizorem". Kto tym razem odda się błogiemu komentowaniu telewizyjnej rzeczywistości? 

Zapraszamy przed telewizory!

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały Prasowe

Pozostałe wiadomości