Anastazja Pasternak z "Hotelu Paradise 6". Co o niej wiemy?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
TVN
Anastazja Pasternak z "Hotelu Paradise"

Anastazja Pasternak to uczestniczka 6. edycji "Hotelu Paradise". Jest specjalistką od social mediów, która jest popularna szczególnie na Tik Toku. Liczy, że dzięki programowi znajdzie miłość. Co wiadomo na jej temat?

Anastazja Pasternak to przebojowa dziewczyna, która szuka miłości w 6. edycji "Hotelu Paradise". Przeczytaj, co wiadomo na jej temat!

Anastazja Pasternak z "Hotelu Paradise" - wiek, zawód, skąd pochodzi

Anastazja Pasternak ma 23 lata i mieszka w Warszawie. Pracuje jako Social Media Manager. Jest Ukrainką o polskich korzeniach. Przyjechała do naszego kraju na studia dziennikarskie i postanowiła tu zostać. W Polsce mieszka od pięciu lat. Social media to jej konik. Ma ponad 400 tysięcy followersów na TikToku. Oprócz prowadzenia mediów społecznościowych pracuje także w salonie piękności, gdzie zajmuje się rekonstrukcją włosów.

Anastazja Pasternak z "Hotelu Paradise"
Anastazja Pasternak z "Hotelu Paradise" Źródło: Dorota Nowakowska/TVN

Anastazja Pasternak z "Hotelu Paradise" - jaka jest, pasje, zainteresowania

Anastazja Pasternak to dziewczyna, która kocha sport. Przez 12 lat trenowała zawodowo szermierkę. Lubi też ćwiczyć na siłowni. Jest bardzo kontaktowa i impulsywna. Lubi, gdy dużo się dzieje i nie boi się próbować nowych rzeczy. Nie lubi spóźnialstwa.

Anastazja Pasternak z "Hotelu Paradise"
Anastazja Pasternak z "Hotelu Paradise" Źródło: Dorota Nowakowska/TVN
Sevag z "Hotelu Paradise" o kuchennych grzechach Polaków
Sevag z "Hotelu Paradise" o kuchennych grzechach Polaków Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anastazja Pasternak z "Hotelu Paradise" - związki, wymarzony partner

23-latka była w jednym poważnym związku, który rozpadł się, gdyż jej partner stawiał pracę na pierwszym miejscu. Ciężko jej się prawdziwie zakochać, zaczęła nawet myśleć, że miłość może już jej nie spotkać. Ma nadzieję, że program to jednak zmieni. Jest długodystansowcem i nie interesują jej przelotne romanse. Jej ideał? To wysoki mężczyzna z poczuciem humoru, który dotrzymuje słowa i nie kłamie.

Anastazja Pasternak z "Hotelu Paradise"
Anastazja Pasternak z "Hotelu Paradise" Źródło: Dorota Nowakowska/TVN

Anastazja Pasternak z "Hotelu Paradise" - Instagram

Anastazję możemy znaleźć na Instagramie jako www.instagram.com/anastazja.hotelparadise6/.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: Dorota Nowakowska/TVN

Pozostałe wiadomości