Aneta ze "ŚOPW" pokazała nowe zdjęcie córki. Hanię aż trudno poznać!

Aneta Żuchowska
Aneta Żuchowska
Źródło: Player
Aneta i Robert Żuchowscy niedawno po raz drugi zostali rodzicami. Ciąża uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zakończyła się jednak zbyt wcześnie, a córeczka pary urodziła się jako ekstremalnie skrajny wcześniak i długie tygodnie musiała spędzić w szpitalu. Na szczęście dziewczynka od pewnego czasu jest już w domu w towarzystwie starszego brata i kochających rodziców. Aneta Żuchowska właśnie pochwaliła się nowym zdjęciem małej Hani.

Aneta i Robert Żuchowscy poznali się na planie 6. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i wciąż są uważani za jedną z najlepiej dopasowanych par w historii polskiej edycji programu. Małżonkowie bowiem stworzyli wręcz idealny związek, a ich uczucie stale kwitnie. Zakochani nie tylko przetrwali miłosny eksperyment, ale także stworzyli rodzinę i doczekali się dwójki dzieci.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

ZUCHOWSKA_ZMIANYWZYCIU
Aneta Żuchowska ze "ŚOPW" o jej małżeństwie po urodzeniu dziecka
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aneta ze "ŚOPW" pokazała zdjęcie córeczki

Aneta Żuchowska pod koniec 2023 roku zdradziła, że ponownie została mamą. Żona Roberta Żuchowskiego poinformowała fanów jednak dopiero kilka miesięcy po porodzie. Wszystko dlatego, że jej córeczka urodziła się w bardzo wczesnej ciąży jako ekstremalnie skrajny wcześniak, a jej stan był zagrożony. Dziewczynka kilka miesięcy musiała być podłączona do specjalistycznej aparatury.

"Chcieliśmy Wam coś powiedzieć. Opowiedzieć. W związku z wieloma komentarzami o mojej ciąży. O ciąży w której chciałabym bardzo być, która dopiero kilkanaście dni temu, zgodnie z przewidywaną datą porodu powinna się zakończyć. Ale stało się inaczej. Zakończyła się ona niestety dużo dużo wcześniej. Zanim zaczął zaokrąglać się brzuszek, zanim zaczęliśmy jakiekolwiek przygotowania, zanim poinformowaliśmy o naszym kolejnym szczęściu cały świat. Zanim zrobiliśmy cokolwiek" - napisało małżeństwo pod koniec października 2023 roku.

Na szczęście stan zdrowia córeczki Żuchowskich jest już stabilny, a dziewczynka rośnie jak na drożdżach. Jej sławna mama właśnie opublikowała nowy filmik z udziałem swojej najmłodszej pociechy, która zapozowała do kamery w białym komplecie w truskawki.

Do sezonu na truskawki jeszcze chwila, ale ja już chyba trafiłam na najsłodszą truskawę tego lata! 
- napisała Aneta Żuchowska.

Aneta i Robert Żuchowcy są rodzicami dwójki dzieci

Aneta i Robert Żuchowscy są szczęśliwymi rodzicami dwójki dzieci i chętnie dzielą się swoim szczęściem z fanami na Instagramie. Na początku 2022 roku na świat przyszedł ich pierworodny syn, który otrzymał imię Mieszko. Rok później w sieci pojawiło się wiele plotek na temat tego, że uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w kolejnej ciąży.

Aneta Żuchowska ani jej mąż nie komentowali jednak tych doniesień i milczeli przez wiele miesięcy. Dopiero 28 października 2023 roku wyznali, że ponownie zostali rodzicami. Ich córeczka Hania urodziła się jako ekstremalnie skrajny wcześniak. Małżonkowie nie zdążyli nawet poinformować fanów o ciąży, gdy jeszcze trwała. Potem skupili się wyłącznie na zdrowiu swojego dziecka. Aneta i Robert Żuchowscy początkowo nie mogli nawet dotknąć córeczki, z każdym kolejnym miesiącem było jednak z nią coraz lepiej. Na szczęście dziewczynka po kilku miesiącach spędzonych w szpitalu mogła dołączyć do reszty rodziny w domu. Zakochani do dziś mówią, że doświadczyli prawdziwego cudu.

"Wierzycie, że ten mały robaczek kończy dziś pół roku?! (pół roku, ale 2,5 mies korygowane) Kręcąc wtedy te filmiki nawet nie śmiałam myśleć o tym co będzie za miesiąc, a co dopiero za pół roku... Spędziła tam 158 dni... 700 g urodzeniowe, spadło do 580 g w ósmej dobie... Dziś, pisząc te kilka zdań, trzymam ją już na rękach w domu, piękną, ponad 5-kilową Niunie" - napisała niedawno Aneta Żuchowska.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości