Wzruszona Aneta ze "ŚOPW" pokazała córeczkę. "Jestem z niej taka dumna"!

Aneta Żuchowska
Aneta Żuchowska
Źródło: Player
Aneta Żuchowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ponad pół roku temu po raz drugi została mamą. Uczestniczka miłosnego eksperymentu pokazała fanom nowe zdjęcie małej Hani i nie da się ukryć, że dziewczynka robi się do niej coraz bardziej podobna.

Aneta i Robert Żuchowscy to uczestnicy 6. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Małżonkowie z powodzeniem przetrwali miłosny eksperyment i do dziś są uważani za jedną z najlepiej dopasowanych par w historii polskiej edycji programu. Zakochani zbudowali wspólne szczęśliwe życie i doczekali się dwójki dzieci.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Krzysztof ze "ŚOPW" wyznał, czy jest singlem
Krzysztof ze "ŚOPW" wyznał, czy jest singlem
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aneta Żuchowska ze "ŚOPW" pokazała nowe zdjęcie młodszej córeczki

Aneta i Robert Żuchowscy pod koniec 2023 roku zostali rodzicami córeczki Hani. Małżonkowie poinformowali jednak o tym fanów dopiero kilka miesięcy później. Wszystko ze względu na to, że ich drugie dziecko urodziło się jako ekstremalnie skrajny wcześniak. Dziewczynka wymagała specjalistycznej opieki i długi czas spędziła w szpitalu. Dziś na szczęście młodsza pociecha państwa Żuchowskich czuje się już dobrze i rośnie jak na drożdżach. Niedawno Hania skończyła pół roku.

"Wierzycie, że ten mały robaczek kończy dziś pół roku?! (pół roku, ale 2,5 miesiąca korygowane). Kręcąc wtedy te filmiki nawet nie śmiałam myśleć o tym co będzie za miesiąc, a co dopiero za pół roku... Spędziła tam 158 dni... 700 g urodzeniowe, spadło do 580 g w ósmej dobie... Dziś, pisząc te kilka zdań, trzymam ją już na rękach w domu, piękną, ponad 5-kilową Niunię" - napisała niedawno Aneta Żuchowska.

Teraz Aneta Żuchowska pochwaliła się nowym zdjęciem córeczki. Nie da się ukryć, że dziewczynka robi się coraz bardziej podobna do swojej sławnej mamy. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła, że mała Hania bardzo szybko się rozwija i nie kryła dumny z postępów córki.

Aneta Żuchowska pokazała zdjęcie z córeczką
Aneta Żuchowska pokazała zdjęcie z córeczką
Źródło: screen instagram

Aneta i Robert Żuchowscy ze "ŚOPW" doczekali się dwójki dzieci

Aneta i Robert Żuchowscy są szczęśliwymi rodzicami dwójki dzieci i chętnie dzielą się swoim szczęściem z fanami na Instagramie. Na początku 2022 roku na świat przyszedł ich pierworodny syn, który otrzymał imię Mieszko. Rok później w sieci pojawiło się wiele plotek na temat tego, że uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w kolejnej ciąży.

Aneta Żuchowska ani jej mąż nie komentowali jednak tych doniesień i milczeli przez wiele miesięcy. Dopiero 28 października 2023 roku wyznali, że ponownie zostali rodzicami. Ich córeczka Hania urodziła się jako ekstremalnie skrajny wcześniak. Małżonkowie nie zdążyli nawet poinformować fanów o ciąży, gdy jeszcze trwała. Potem skupili się wyłącznie na zdrowiu swojego dziecka. Aneta i Robert Żuchowscy początkowo nie mogli nawet dotknąć córeczki, z każdym kolejnym miesiącem było jednak z nią coraz lepiej. Na szczęście dziewczynka po kilku miesiącach spędzonych w szpitalu mogła dołączyć do reszty rodziny w domu. Zakochani do dziś mówią, że doświadczyli prawdziwego cudu.

"Chcieliśmy Wam coś powiedzieć. Opowiedzieć. W związku z wieloma komentarzami o mojej ciąży. O ciąży, w której chciałabym bardzo być, która dopiero kilkanaście dni temu, zgodnie z przewidywaną datą porodu powinna się zakończyć. Ale stało się inaczej. Zakończyła się ona niestety dużo dużo wcześniej. Zanim zaczął zaokrąglać się brzuszek, zanim zaczęliśmy jakiekolwiek przygotowania, zanim poinformowaliśmy o naszym kolejnym szczęściu cały świat. Zanim zrobiliśmy cokolwiek" - napisało małżeństwo pod koniec października 2023 roku.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości