Anita Orłowska wchodzi do "Hotelu Paradise". Czeka ją ciężki wybór

"Hotel Paradise 5". Anita Orłowska
"Hotel Paradise 5". Anita Orłowska
Źródło: TVN
Anita Orłowska to nowa uczestniczka 5. edycji "Hotelu Paradise". Jak odnajdzie się wśród pozostałych mieszkańców panamskiego hotelu? Czy namiesza w parach? Co wiadomo na jej temat?

Anita Orłowska wejdzie do "Hotelu Paradise" i od razu dostanie ciężkie zadanie. Będzie z ukrycia podglądać pozostałe pary, które rozwiązują quiz wiedzy. Na tej podstawie wybierze uczestnika, z którym pójdzie na randkę. Czy rozbije tym samym czyjś związek? Czego dowiemy się o nowej uczestniczce?

Anita Orłowska z "Hotelu Paradise" - wiek, zawód, skąd pochodzi

Anita Orłowska ma 28 lat i pochodzi z Gdańska. Polskę porzuciła jednak na rzecz Hiszpanii. 6 lat temu przeprowadziła się z chłopakiem Włochem do słonecznego Alicante. Wspólnie z partnerem otworzyli tam biuro nieruchomości. Miłość wygasła, a biuro pozostało. Piękna bizneswoman mówi w 4 językach obcych: hiszpańskim, angielskim, niemieckim oraz włoskim.

"Hotel Paradise 5". Anita Orłowska
"Hotel Paradise 5". Anita Orłowska
"Hotel Paradise 5". Anita Orłowska
Źródło: TVN

Anita Orłowska z "Hotelu Paradise" - zainteresowania, pasje, marzenia

Anita Orłowska uwielbia dobrą zabawę i imprezy do białego rana. Kocha latynoskie klimaty i uśmiechniętych ludzi, uwielbia zarażać innych pozytywną energią. Nowa uczestniczka "Hotelu Paradise" przez 6 lat trenowała lekkoatletykę — biegi i skoki wzwyż. Kocha podróżować, ciągle odkrywa nowe zakątki i podąża za marzeniami.

Zobacz wideo:

HP5_ODC_37_ELIZA
"Hotel Paradise 5". Eliza jest zła na Jaya

Anita Orłowska z "Hotelu Paradise" - związki, wymarzony partner

28-latka do tej pory była w dwóch poważnych związkach. Wierzy w miłość, ale póki co, od dwóch lat mówi o sobie "happy single". Anita Orłowska spełnia się zawodowo, lubi bawić się w męskim towarzystwie, ale nie ma parcia na związki. Jaki jest jej wymarzony ideał faceta? To wysportowany Latynos z zarostem i dobrym sercem. Jej partner musi być męski, pracowity, ambitny i zaradny i mieć dystans do siebie.

Anita Orłowska z "Hotelu Paradise" - Instagram

Anitę Orłowską znajdziecie na Instagramie pod nickiem @anita__orlowska. Piękna 28-latka dodaje mnóstwo zdjęć — ze znajomymi, z rodziną, z podróży. Na jej fotografiach widać piękne krajobrazy słonecznego Alicante, ale także rodzinny Gdańsk czy inne nadmorskie kurorty.

https://www.instagram.com/anita__orlowska/

"Hotel Paradise 5". Anita Orłowska
"Hotel Paradise 5". Anita Orłowska
"Hotel Paradise 5". Anita Orłowska
Źródło: TVN

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości