To dlatego Aleksandra Popławska zakochała się w Marku Kalicie. Wideo jest hitem Instagrama

Aleksandra Popławska pokazała wyjątkowe nagranie męża
Aleksandra Popławska pokazała wyjątkowe nagranie męża
Źródło: JAROSŁAW ANTONIAK/MWMEDIA
Aleksandra Popławska i Marek Kalita są parą już od wielu lat. Mimo 18-letniej różnicy wieku aktorzy są razem na dobre i złe. Ostatnio aktorka podzieliła się z internautami zabawnym nagraniem jej ukochanego. Na nim Marek Kalita wykonuje taniec w jednej ze sztuk, które gra. Aleksandra Popławska wyznała, że zakochała się w nim od pierwszego "zatańczenia".

Aleksandra Popławska miała zaledwie 24 lata kiedy poznała Marka Kalitę. 42-letki aktor i absolwentka wrocławskiego PWST spotkali się w Teatrze Rozmaitości, a niedługo później narodziło się między nimi prawdziwe uczucie.

Aleksandra Popławska i Marek Kalita — historia miłości

Już w 2006 r. powitali na świecie swoją córkę Antoninę, która ma już sobą swój pierwszy raz na ekranie. W jednym z wywiadów Aleksandra Popławska powiedziała:

"Podobał mi się, zanim się poznaliśmy, można nawet powiedzieć, że byłam jego fanką. Marek mi zaimponował, jest znakomitym artystą, kocha sztukę" - mówiła.

Jak sami wiele razy podkreślali, nie odczuwają różnicy wieku na co dzień.

Ani tego nie czuję, ani nie widzę, bo Marek młodo wygląda, dba o siebie i o kondycję 

Aleksandra Popławska i Marek Kalita dogadują się dobrze nie tylko w domowym zaciszu, ale i w pracy.

"Pracowaliśmy razem wielokrotnie, nie tylko w relacji aktor–reżyser, ale też jako para reżyserów. Nigdy nie było między nami żadnych tarć i nieporozumień z powodu tego, że oboje jesteśmy aktorami. Często razem pracujemy i bardzo dobrze się rozumiemy. Jeśli kłócimy się w pracy, to tylko w słusznej sprawie" - mówiła aktorka w jednym z wywiadów.

Zobacz wideo:

Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie. "Staramy się improwizować"
Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie

Marek Kalita na wyjątkowym nagraniu ukochanej

Para rzadko udziela wspólnych wywiadów i nieczęsto pozują razem na ściankach. Teraz Aleksandra Popławska postanowiła pokazać umiejętności Marka Kality na Instagramie. Dodała nagranie, na którym aktor tańczy w jednym ze spektakli, które gra od wielu lat.

"'Życie jest okropne, zwłaszcza dla kogoś, komu się nic nie należy' - Marek Kalita jako Taktyk w spektaklu 'KRUM' właśnie wszedł na scenę. Spektakl starszy niż nasza córka Tosia. W tym szaleństwie jest metoda… a raczej TAKTYKa. Zakochałam się od pierwszego zatańczenia" - czytamy.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów, których zachwyciło nagranie.

"Piękne ruchy", "Nie dziwię się, że się Pani zakochała", "Pan Marek jest fenomenalny", "Oby więcej takich aktorów", "Nie zapomnę nigdy tego tańca! Też się wtedy zakochałem", "Obłędny po prostu" - pisali.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: JAROSŁAW ANTONIAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości