Kim jest nowa uczestniczka "True Love"? Poznajcie "Gigi", czyli Annę Wojdas

Anna "Gigi" Wojdas
Anna Wojdas, "Gigi" - kim jest nowa uczestniczka "True Love"?
Źródło: Materiały prasowe
"True Love" z każdym odcinkiem gromadzi przed telewizorami więcej widzów. Zwłaszcza że między uczestnikami pojawiają się już pierwsze, poważne uczucia. W nowym odcinku do rajskiej willi zawitały dwie, blondwłose piękności, które jak zapowiedziały - zamierzają przeżyć przygodę życia. Jedną z nich jest "Gigi", czyli Anna Wojdas. Co o niej wiemy?

Anna "Gigi" Wojdas wraz z pozostałymi singlami zamieszka w willi na karaibskim wybrzeżu w Kolumbii w programie "True Love". To właśnie tam powalczy o miłość oraz główną nagrodę pieniężną. Który z uczestników show sprawi, że jej serce zabije mocniej? O tym dowiemy się zapewne już niedługo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"True Love" - randki uczestników i uczestniczek

Anna "Gigi" Wojdas - wiek, zawód, skąd pochodzi

Anna "Gigi" Wojdas ma 24 lata i pochodzi z Warszawy. Jak zapewnia, na swojej zawodowej ścieżce próbowała wielu rzeczy. Pracowała jako sprzedawczyni, modelka i aktorka. Przyznała, że choć ma wiele zainteresowań, wciąż szuka swojego powołania i miejsca na ziemi.

"Jedyną pewną rzeczą w moim życiu jest zmiana" - mawia.

Uczestniczka "True Love" świetnie czuje się na scenie. Kocha tańczyć, a nawet - myśli o zostaniu DJ-ką. Dodaje, że w jej wykonaniu nawet relaks jest nietuzinkowy. Szuka go bowiem na strzelnicach i siłowniach.

Anna "Gigi" Wojdas - "True Love" – charakter, związki, wymarzony partner

Anna Wojdas określa się jako konkretna i nie przebiera w słowach. Przyznaje, że jej impulsywność i pewność siebie sprawiają, że ludzie pochopnie ją oceniają. Czy to pomoże jej w miłosnym show? "Gigi" zapewnia, że ma do tego dystans i nie interesuje jej zdanie innych osób. Kieruje się własnymi racjami i chadza tymi ścieżkami, które samodzielnie wydepcze. Jak radzi sobie w blasku fleszy? Lubi być w centrum uwagi, w towarzystwie jest zawsze pełna życia. To daje jej motywację do działania i rozwijania skrzydeł. Zdecydowanie lepiej odnajduje się w męskim gronie, ale gdy jakiś chłopak naprawdę jej się spodoba, traci rezon. 

Anna "Gigi" Wojdas
Anna Wojdas. Kim jest "Gigi" z "True Love"?
Anna "Gigi" Wojdas
Źródło: Materiały prasowe

Czy to oznacza, że pozostałe uczestniczki "True Love" mają się czego obawiać? Anna "Gigi" Wojdas nie wyklucza walki o tego, kto najbardziej przypadnie jej do gustu.

Jak wyglądały jej związki w przeszłości? Jak przyznała Anna Wojdas, do tej pory przeżyła jedną poważną relację, gdy miała 19 lat. Od tego momentu nie stworzyła żadnej kolejnej, ponieważ jak twierdzi, nikt nie potrafił stawić czoła jej temperamentowi. Jej ideał to zaradny, wysoki blondyn, którego drugie imię to odwaga. Czy odnajdzie go w "True Love"?

Patrycja Siemionow z "True Love"
Patrycja Siemionow z "True Love"
Patrycja Siemionow z "True Love"
Źródło: TVN

Anna "Gigi" Wojdas - Instagram

Anna "Gigi" Wojdas prowadzi konto na Instagramie. Jej profil znajdziemy pod nazwą @aniawojdas. Uczestniczka "True Love" zebrała już spore grono obserwujących. Jej profil śledzi bowiem niespełna 15 tysięcy osób.

"True Love"- lista uczestników i uczestniczek

Do tej pory w programie "True Love" wystąpili:

"True Love" – gdzie i kiedy oglądać?

W trakcie programu "True Love" uczestnicy będą randkować i nawiązywać relacje podczas wakacji na Karaibach. W czasie Ceremonii Prawdy zostaną poddani testowi wykrywaczem kłamstw, który pokaże, kto angażuje się w związek i jakie ma poglądy na miłość i wierność.

Podczas Ceremonii Miłości zebrane informacje, pozwolą singlom podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się nowych, atrakcyjnych uczestników. Program poprowadzi Edyta Zając. "True Love" na antenie TVN7 będzie można oglądać od 27 lutego 2023 roku od poniedziałku do piątku o godz. 20.00. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości