"True Love" odcinek 16. Niepewna przyszłość Kuby i Oliwii. Przepowiednia szamanki trafi w sedno

Autor:
Kamila
Jamrożek
"True Love" odcinek 16. – Kuba chce być z Julią i boi się o tym powiedzieć Oliwii

W 16. odcinku programu "True Love" odejście Marcina odbije się szerokim echem wśród mieszkańców domu. Szczególnie Oliwia będzie przeżywać jego stratę. W tym czasie jej związek z Kubą zostanie wystawiony na próbę, gdyż ten nabierze wątpliwości dotyczących ich przyszłości razem. Duże emocje wzbudzi też wizyta szamanki, która poszuka w kartach odpowiedzi na pytania, które nurtują uczestników. Czy jej przepowiednie rozświetlą im drogę do prawdziwej miłości, czy też wprowadzą jeszcze większe zamieszanie wśród uczestników? Odpowiedzi na te pytania poznajemy w 16. odcinku programu "True Love".

W najnowszym odcinku "True Love" uczestnicy przeżywają odejście Marcina. Dodatkowo wizyta szamanki w domu rozpocznie szaloną podróż po emocjach i uczuciach uczestników. Co jeszcze się działo w 16. odcinku programu?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"True Love" – fragmenty odcinków

"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
wideo 2/26

"True Love" odcinek 16. – kryzys w związku Kuby i Oliwii

W 16. odcinku programu "True Love" niespodziewane odejście Marcina zdominuje myśli uczestników i wpłynie na ich emocjonalne samopoczucie. Szczególnie Oliwia, która była jedną z najbliższych Marcina osób, będzie mocno przeżywać jego stratę. Jednak nie otrzyma ona wsparcia ze strony swojego partnera, który tuż po Ceremonii Miłości nabierze ogromnych wątpliwości dotyczących ich związku.

Przyczyną tych problemów będzie niejasna rozmowa, jaką Kuba będzie miał potajemnie z Julką. Ujawni on w niej pewną tajemnicę, która wywróci jego i Oliwii życie do góry nogami. Odkrycie tej tajemnicy wpłynie na relacje między uczestnikami i skomplikuje ich już i tak skomplikowane związki.

"True Love" odcinek 16. – słowa szamanki trafią w sedno

Kolejnego dnia szamanka pojawi się w willi i poszuka w kartach odpowiedzi na pytania, które nurtują uczestników. Wizyta szamanki będzie niepowtarzalną okazją dla domowników, aby spojrzeć w przyszłość i dowiedzieć się, jakie przeznaczenie ich czeka. Przepowiednie szamanki mogą pomóc uczestnikom zrozumieć, jaką drogę powinni obrać, aby spotkać prawdziwą miłość.

Jednakże, interpretacje wróżb mogą również doprowadzić do jeszcze większego zamieszania w willi. Uczestnicy będą musieli zdecydować, czy chcą zaufać szamance i jej wizjom, czy też pozostać przy swoich własnych wyborach. Przepowiednie szamanki mogą okazać się prawdziwe lub też zmyślone, co może wprowadzić jeszcze większe zamieszanie wśród uczestników programu.

"True Love" – o czym jest program? Zasady, opisy odcinków

W trakcie wakacyjnego pobytu w posiadłości na półwyspie karaibskim w egzotycznej Kolumbii uczestnicy będą randkować i nawiązywać relacje. Prowadzącą program jest Edyta Zając. To zupełna nowość, gdyż edycje zagraniczne nie miały gospodarza.

W trakcie programu "True Love" będą mieli okazję poznać się nawzajem i ocenić, z kim mogą stworzyć związek. Ważnym elementem ich pobytu w willi będą Ceremonie Prawdy. W ich trakcie uczestnicy zostaną przebadani za pomocą wariografu. Wykrywacz kłamstw oceni, czy ich odpowiedzi są szczere. Test pokaże, kto angażuje się w związek i czy dotychczasowy partner czuje to samo, czy ma podobne spojrzenie na ich relację, posiada te same poglądy na miłość, wierność i związki.

Zebrane podczas Ceremonii Prawdy informacje przydadzą się podczas Ceremonii Miłości. Wskazania wariografu pomogą uczestnikom podejmować właściwe decyzje, z kim mają szansę na prawdziwe uczucie. Single będą musieli podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się nowych, atrakcyjnych graczy. Niektórzy zapewne staną przed dylematem, czy pozostać w dotychczasowym związku, czy rzucić się w ramiona nowej osoby.

Uczestnikom w trakcie całego programu towarzyszyć będzie Głos Serca. Dzięki rozsądkowi i wrodzonemu poczuciu humoru staje się dla nich przewodnikiem i przyjacielem, który potrafi wysłuchać i doradzić.

OPISY ODCINKÓW:

Zobacz galerię zdjęć:

"True Love" – lista uczestniczek i uczestników

W programie "True Love" pojawili się do tej pory:

"True Love" – gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" na antenie TVN7 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

Zobacz galerię zdjęć:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości