Programy

Ujawniono przyczynę śmierci Karoliny Sztafy z "Big Brothera". "Była źle zdiagnozowana"

Programy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Plejada
Karolina Sztafa

Karolina Sztafa z "Big Brothera" nie żyje. Wieść o śmierci uczestniczki obiegła media 22 listopada. Początkowo nie zdradzono, co było powodem nagłego odejścia 35-latki. Niedawno jedna z uczestniczek "Big Brothera" ujawniła przyczynę śmierci Karoliny Sztafy.

Karolina Sztafa była uczestniczką 2. edycji show "Big Brother". Widzowie poznali ją w 2019 roku, kiedy to weszła do domu Wielkiego Brata i zapamiętali jako kobietę, która twardo stąpa po ziemi i wie, czego chce.

"Wybucham, gdy widzę głupich ludzi. Głupich, czyli takich, którzy nie mają własnego zdania i ślepo podążają za innymi" - mówiła w rozmowę z "Vivą!".

Wychowywała dwie córki. Karolina Sztafa zmarła nagle. Teraz jedna z uczestniczek zdradziła, co było powodem śmierci kobiety.

Artyści, którzy odeszli w 2022 roku
Artyści, którzy odeszli w 2022 roku Polscy artyści, gwiazdy i znane osobistości które odeszły w 2022 roku

Karolina Sztafa z "Big Brothera" nie żyje. Podano przyczynę śmierci

Fanów show zaskoczyła nagła śmierć byłej uczestniczki. Ewa Kępys, która również wzięła udział w "Big Brotherze" wyznała, co było przyczyną odejścia Karoliny Sztafy. Okazuje się, że kobieta zmagała się z rakiem kości.

"Z wiadomości, które otrzymałam, wiem, że Karolina zmarła na raka kości. Wcześniej podobno była źle zdiagnozowana i leczona na inną chorobę. Jeszcze 15 lipca była w dobrej formie. Jej śmierć skłania do refleksji, bo była młodą, barwną kobietą, która miała całe życie przed sobą. Cieszmy się każdą chwilą i nie marnujmy czasu" - powiedziała Ewa Kępys w rozmowie z Plejadą.

Zmarłą Karolinę Sztafę pożegnali uczestnicy "Big Brothera".

"Odpoczywaj w spokoju... przed nowym, kolejnym, pięknym wcieleniem" - napisał na swoim Instagramie Kamil Lemieszewski, zwycięzca show TVN7.

Karolina Sztafa z "Big Brothera" nie żyje

O śmierci Karoliny Sztafy poinformowała Anna Klimpel, inna uczestniczka "Big Brothera". Panie poznały się w domu Wielkiego Brata.

"Z całego serca współczuję jej bliskim i rodzinie. Spoczywaj w spokoju, Karola. Całe szczęście, że zdążyłaś odpuścić przeszłość i brałaś od życia jak najwięcej tu i teraz. Na pewno byłaś cudowną mamą. R.I.P." - napisała na Instagramie.

"Z pewnością chciałaby, aby każdy ją zapamiętał uśmiechniętą i z makijażem. Lubiła świecić i przyciągać uwagę" - dodała Anna Klimpel.

Jeżeli przechodzisz żałobę po stracie bliskiej osoby i potrzebujesz pomocy, skontaktuj się ze specjalistą. Po drugiej stronie słuchawki dyżurują psycholodzy i inni specjaliści, którzy wesprą Cię rozmową i pomogą wyjść z kryzysu.

  • 800 108 108 - Nagle Sami - wsparcie dla osób po stracie bliskich i będących w żałobie – pon. -pt. 14.00-20.00
  • 800 111 123 - Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie – pon. -pt. 12.00-18.00

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Plejada

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości