Gwiazdy

Dorota Szelągowska pokazała, co robi jej syn. "Najpierw zalałam się łzami wzruszenia"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Dorota Szelągowska dumna z sukcesu syna

Dorota Szelągowska ma z pierwszego związku syna, który wyrósł na artystę. Antoni Sztaba studiuje aktorstwo w szkole filmowej w Łodzi. Projektantka wnętrz jest dumna z jego osiągnięć. Uczestniczyła w ważnym dla niego wydarzeniu. Antoniego Sztabę dopingowała również jego babcia Katarzyna Grochola.

Antoni Sztaba jest synem Doroty Szelągowskiej i jej pierwszego męża Pawła Hartlieba. Gwiazda TVN wyszła za mąż w wieku 20 lat. Syn pary urodził się w 2001 roku. Nosi nazwisko drugiego męża projektantki — kompozytora i dyrygenta Adama Sztaby.

Jacy rodzice, takie dzieci? 6. Michał Królikowski
Jacy rodzice, takie dzieci? 6. Michał Królikowski Jacy rodzice, takie dzieci? 6. Michał Królikowski

Dorota Szelągowska pochwaliła się sukcesem syna. Czym zajmuje się Antoni Sztaba?

Dorota Szelągowska udostępniła na InstaStories zdjęcie z Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, w którym odbył się spektakl z udziałem jej syna Antoniego Sztaby.

Pękam z dumy, ale najpierw zalałam się łzami wzruszenia. Ale to jest dobry spektakl, ale mam zdolnego syna

Sztuka pod tytułem "1989" jest musicalem w reż. Katarzyny Szyngiery. Syn Doroty Szelągowskiej był bardzo przejęty swoim występem. Opublikował zdjęcie z próby. "Ale się jaram. Zróbmy dym" - przekazał obserwatorom na Instagramie.

Słowa wsparcia przesłała chłopakowi również jego babcia - Katarzyna Grochola.

"Zrób! Love! Jaram się" - skomentowała pisarka.

Dorota Szelągowska dumna z osiągnięć syna Źródło: Instagram @dotindotin

Dorota Szelągowska o wyprowadzce syna z domu

Antoni Sztaba po maturze rozpoczął studia na Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi. Ma za sobą kilka ról w różnych produkcjach, m.in. występ w serialu "Na Wspólnej" czy w spektaklach "Chłopcy z motylkami" oraz "Magiczny las". Dorota Szelągowska opowiedziała w jednym z wywiadów, że przygotowała syna na zderzenie z show-biznesem.

"Oczywiście rozmawialiśmy o tym, co w mediach jest dobre a co złe. On też trochę w tym żyje, więc sam takie rzeczy widzi. Na pewno nie mam prawa zakazać mu pójść własną drogą. Syn dokonał wyboru, a ja mogę go tylko wspierać" - stwierdziła w rozmowie z "Vivą".

Gwiazda musiała pogodzić się z tym, że jej jedyny syn wyfrunął z rodzinnego gniazda. Wspomniała o tym, że rozłąka z dzieckiem nie była dla niej najłatwiejszym przeżyciem.

Mój syn właśnie się przeprowadza do Łodzi, bo dostał się na aktorstwo w tamtejszej Filmówce. Nie widzisz uśmiechu, ale jestem cholernie dumna. Po prostu jestem mamą i co mam ci powiedzieć? Dziecko mi się z domu wyprowadza! Ale najważniejsze, że poszedł za swoimi marzeniami. Trzeba teraz mu tylko pozwolić odlecieć

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości