Carina Lundmark – co wiemy o jednej z bohaterek "Diabelnie Boskich"?

Carina Lundmark  z "Diabelnie-Boskie"
Carina Lundmark z "Diabelnie-Boskie"
Źródło: Grzegorz Gołębiowski/TVN
Carina Lundmark to kobieta, która nie boi się podejmować wyzwań. Bizneswoman, instruktorka aqua aerobiku, miłośniczka mody vintage i gospodyni apartamentów w słonecznej Marbelli - to tylko niektóre z ról, jakie odgrywa w swoim życiu. Carina Lundmark jest gotowa na nową przygodę w programie "Diabelnie boskie". Co jeszcze wiemy o jej życiu?

Zwykle, gdy myślimy o kobietach z telewizyjnych programów, wydaje nam się, że ich życie usłane jest różami. Carina Lundmark to jedna z bohaterek programu "Diabelnie Boskie", której historia życia pełna jest nieoczekiwanych zwrotów akcji. Poznajmy ją bliżej!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Przekaż 1,5% na fundację TVN w 2023 roku
Przekaż 1,5% podatku na Fundację TVN
Źródło: TVN

 Carina Lundmark – życiorys

Carina Lundmark przyszła na świat w Szwecji, gdzie dorastała i zaczynała swoją karierę. W szwedzkich mediach zrobiła się znana dzięki swojemu uczestnictwu w programie "Żony Hollywood", który miał swoją edycję także w Szwecji. Carina Lundmark pojawiała się tam jako żona szwedzkiego milionera, z którym miała syna Roberta.

Carina Lundmark – kariera

Po udziale w programie telewizyjnym Carina Lundmark postanowiła skupić się na swojej pasji - handlu vintage'owymi ciuchami oraz prowadzeniu zajęć z aqua aerobiku. Z czasem, po pozostawieniu przez nią życia w Szwecji, przeprowadziła się do Hiszpanii, gdzie zaczęła zajmować się wynajmem apartamentów w Marbelli.

Carina Lundmark – życie prywatne

Carina Lundmark od 11 lat jest w związku z biznesmenem z Libanu Elim. Para wzięła ślub sześć lat temu, a ich wesele było niezapomniane - na uroczystości pojawiło się aż pięć tysięcy gości. Eli ma dwóch synów z poprzedniego związku - jeden z nich mieszka w Bejrucie, a drugi w Barcelonie. Carina natomiast jest matką 26-letniego Roberta, którego miała ze swoim pierwszym mężem.

Carina Lundmark w programie "Diabelnie Boskie"

Carina Lundmark jest jedną z bohaterek programu "Diabelnie Boskie", który możemy oglądać w piątki o 22:05 na antenie telewizji TTV. W programie, który ma na celu przedstawienie kobiet, które potrafią samodzielnie decydować o swoim życiu i są na fali wznoszącej, Carina ma szansę pokazać swoją siłę charakteru i odwagę, której potrzebowała, by przezwyciężyć trudne chwile w życiu.

W nowym reality show "Diabelnie boskie" oprócz Cariny Lundmark widzowie zobaczą także Izę Macudzińską-Borowiak, Katarzynę "Lalunę" Lirsz, Julię von Stein. oraz Alex Morzyńską- do niedawna mieszkającą w Londynie singielkę.

 "Diabelnie boskie"
Wiosna na antenie TTV
"Diabelnie boskie"
Źródło: mat. prasowe

Carina Lundmark – Instagram

Na swoim profilu na Instagramie Carina Lundmark dzieli się z fanami zdjęciami z życia prywatnego oraz promuje swoje usługi. Jej konto znajdziecie pod nickiem @beatacarina.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Grzegorz Gołębiowski/TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości